Інтерфакс-Україна
20:18 13.02.2025

Келлог допускає певну угоду про потенційну втрату Україною території, бо повернення до кордонів 2014р не буде

2 хв читати
Келлог допускає певну угоду про потенційну втрату Україною території, бо повернення до кордонів 2014р не буде

Помічник президента США Дональда Трампа та спецпредставник з питань України і РФ Кіт Келлог вважає, що Україна не повернеться до кордонів 2014 року, і буде угода про потенційну втрату українцями території, що не обов'язково визнавати США.

“Оскільки президент Зеленський це вже сказав, і я думаю, що міністр оборони Піт Гегсет мав рацію. Не буде повернення до 2014 року та кордону, який вони мали перед тим, як росіяни увійшли до Криму. Це зрозуміло. Тож я думаю, що вам знадобиться певна угода про потенційну втрату території. Але дивіться, не обов’язково це визнавати”, - сказав він в ефірі американського Fox News у четвер.

За словами Келлога, наприклад, так було з країнами Балтії, коли Радянський Союз захопив їх.

“Існувала така річ, яка називалася доктриною Уеллса. Ми ніколи не казали, що вони володіють країнами. Казали, що країни просто під домінуванням”, - сказав генерал у відставці.

Водночас він наголосив на необхідності справжнього, стабільного, довгострокового миру. За словами Келлога, це багато в чому залежатиме від європейців.

“Це в їхньому дворі. Це в їхніх інтересах. Але це одна з причин, чому ми тут, у Мюнхені, щоб поговорити з вищим керівництвом, міністрами закордонних справ, прем’єр-міністрами, президентами країн, щоб переконатися, що вони це розуміють і є частиною цієї угоди, яку ми починаємо укладати або президент починає створювати”, - заявив Келлог.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою

У Краматорську через обстріл зруйновано котельню, що обслуговувала один з мікрорайонів міста

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА