Інтерфакс-Україна
18:35 01.02.2025

В Києві за січень від атак РФ 5 людей загинуло, 7 поранені – військова адміністрація

1 хв читати

П’ять мирний жителів Києва загинули и сім отримали поранення протягом січня 2025 року внаслідок російських атак, повідомив начальник київської міської військової адміністрації (КМВА) Тимур Ткаченко.

За його словами, протягом місяця противник здійснив 13 атак дронами-камікадзе та один ракетний удар. Повітряну тривогу в місті оголошували в січні 60 разів.

"Ворожі удари завдали руйнувань майже в усіх районах міста: Дарницький – 3 рази; Голосіївський, Деснянський, Печерський, Солом’янський – по 2 рази; Дніпровський, Святошинський, Шевченківський – по 1 разу", - написав Ткаченко в Телеграм у суботу.

Він висловив подяку всім службам і комунальникам, які щодня ліквідують наслідки обстрілів, а також військовим, які захищають Київ і всю країну.

Також Ткаченко повідомив, що лише у січні Київ отримав 940 повідомлень про замінування, з яких 785 – за один день. "Це чергова спроба посіяти паніку, паралізувати місто. Але відповідь має бути одна – ще більша згуртованість та ефективність", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бельгія та ЄС домовилися продовжити обговорення використання заморожених російських активів на засіданні Ради 18 грудня

"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові

Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині

Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ

Італія інвестує понад 42 млн євро на реставрацію пам’яток і модернізацію інфраструктури Одещини - Кулеба

Оголошено конкурс на посаду гендиректора "Укргідроенерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА