Інтерфакс-Україна
10:29 17.01.2025

ДБР затримало колаборанта, який працював на окупантів у колонії в Херсоні

1 хв читати
ДБР затримало колаборанта, який працював на окупантів у колонії в Херсоні

Працівники Державного бюро розслідувань у співпраці з СБУ затримали і повідомили про підозру жителю Херсона, який під час окупації міста працював на загарбників у захопленій колонії, а потім ледь не потрапив на службу до ЗСУ.

"На співпрацю з окупантами чоловік пішов у червні 2022 року. Він влаштувався на роботу в захоплену загарбниками колонію, отримавши посаду кінолога. Фігурант служив окупаційній владі до звільнення Херсону, за що отримував зарплатню в рублях. Після звільнення міста перебіжчик вирішив залишитися на підконтрольній Україні території та причаївся, а згодом потрапив до ЗСУ", - повідомляє пресслужба ДБР.

ДБР викрило та затримало перебіжчика до того, як він розпочав повноцінну службу. Йому повідомлено про підозру в колабораційній діяльності (ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 15 років.

Суд обрав фігуранту запобіжний захід - тримання під вартою без можливості внесення застави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Майже 60% немовлят до 6 місяців в Україні на грудному вигодовуванні, на рівень працевлаштування це не впливає – соцопитування

Шахраї розсилають фейкові листи від імені керівника Офісу президента України

В Запоріжжі є загиблий внаслідок атаки – обладміністрація

У Києві поліцейські викрили схему незаконної легалізації іноземців

Окупанти атакували Запоріжжя, повідомляється про чотирьох постраждалих

Окупанти завдали дронового удару по Прилуках, є постраждалий, у райвідділі поліції пожежа

На Одещині викрито групу військових, які привласнили 16,7 млн грн держкоштів

Під час нічного обстрілу "шахед" влучив у будинок радника міністра оборони

Рівненська ОВА просить закрити доступ до Тараканівського форту та внести його до Держреєстру нерухомих пам'яток

Для потреб оборони державі повернуто цього року 296 млн грн – генпрокурор

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА