Інтерфакс-Україна
19:29 15.01.2025

На підконтрольну Україні територію повернули 21-річну дівчину

1 хв читати
На підконтрольну Україні територію повернули 21-річну дівчину

У межах ініціативи президента Bring Kids Back UA вдалося повернути на підконтрольну Україні територію 21-річну українку через 11 років окупації, повідомив голова Офісу президента України Андрій Єрмак.

"У рамках ініціативи президента України Bring Kids Back UA з окупації вдалося врятувати 21-річну Тетяну. Іноді обставини складаються так, що молоді люди змушені чекати повноліття, щоб самостійно вирватися з окупації", - написав Єрмак у телеграмі у середу.

За його словами, Тетяна народилася і виросла в маленькому містечку на сході України, яке з 2014 року перебувало під окупацією. Вона багато разів намагалася виїхати на підконтрольну Україні територію, але відсутність українського паспорта, фінансові труднощі та страх перед невідомим зупиняли її.

Єрмак зазначив, що завдяки зусиллям Української мережі за права дитини вдалося організувати безпечний маршрут та евакуацію. Тепер Тетяна в безпеці, на вільній території України.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посол США при НАТО: розвідувальні служби США і союзників скажуть чи відбулася ця атака насправді - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ

Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів

Камишін вийшов з наглядової ради "Укрзалізниці", Милованов – "Укроборонпрому"

МЗС України засудило святкування влаштовані окупантами в Маріупольському драмтеатрі

Росія саботує мирні переговори хибними заявами, це не поведінка країни, яка прагне миру - президент Молдови

Нацдепозитарій України замість Юдіна очолить його заступниця Адамовська

Кабмін звільнив заступницю міністра енергетики Юхимчук, підтвердив Мельничук

12-та бригада "Азов" зайняла смугу оборони на добропільському напрямку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА