Інтерфакс-Україна
16:26 15.01.2025

Колишню військовослужбовицю з Миколаєва, яка працювала на ворожу розвідку, засуджено до 15 років в'язниці - СБУ

2 хв читати
Колишню військовослужбовицю з Миколаєва, яка працювала на ворожу розвідку, засуджено до 15 років в'язниці - СБУ

Суд визнав винною і засудив до 15 років позбавлення волі колишню військовослужбовицю з Миколаєва, яка працювала в міському центрі донорства й мала намір передати ворогові місця дислокації ЗСУ.

"За доказовою базою Служби безпеки реальний термін ув’язнення отримала учасниця агентурної мережі російської воєнної розвідки (більш відомої як гру), яка шпигувала у Миколаєві", - йдеться в повідомленні української спецслужби в телеграм-каналі в середу.

У повідомленні зазначається, що контррозвідка СБУ нейтралізувала ворожий осередок у травні 2022 року, - тоді на території Миколаєва затримали п’ятьох російських агентів.

"Одна з них – колишня військова, яка працювала в міському центрі донорства і мала доступ до особистих даних пацієнтів, зокрема військовослужбовців", - наголошують у СБУ.

За завданням куратора жінка намагалася виявити та передати російським окупантам місця дислокації особового складу ЗСУ в Миколаєві.

"Отримані відомості вона мала намір направити до російського ГРУ через резидента ворожої агентури – Віктора Логінова. На початку повномасштабної війни він проживав у Херсоні й пішов на співпрацю з окупантами під час окупації міста", - уточнюється в повідомленні.

Служба безпеки завчасно викрила зловмисницю і зірвала плани ворога.

На підставі доказів, зібраних СБУ, агентку визнано винною за ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (закінчений замах на вчинення державної зради в умовах воєнного стану).

Вироком суду йому призначено 15 років в'язниці з конфіскацією майна.

Також заочну підозру за державну зраду отримав резидент агентурної групи РФ.

Розслідування проводили співробітники СБУ в Миколаївській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль: Київ планує збільшити потужності розподіленої генерації на понад 100 МВт

Сибіга у Давосі: Є підтвердження надання додаткової допомоги нашим енергетикам

У Давосі ЄС і США обговорили Україну, безпеку та торгівлю

Свириденко доручила перевірити соцзаклади на наявність електроенергії, пального для генераторів і харчування

Сибіга та генсек Ради Європи обговорили механізми відповідальності РФ у Давосі

Зеленський попередив про можливі нові масовані удари РФ

Уряд має прийняти цього тижня рішення щодо додаткових щомісячних виплат енергетикам - Зеленський

DeepState фіксує продовження просування ворога в Покровську

Опорні "Пункти незламності" зможуть працювати понад 48 год. безперервно, матимуть запас води і електроенергії - Свириденко

Зеленський погодив призначення П.Єлізарова заступником командувача ПС ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА