Інтерфакс-Україна
18:05 27.12.2024

Україна відкрита до обговорення будь-яких форм військової підтримки з майбутньою адміністрацією Трампа - МЗС

1 хв читати
Україна відкрита до обговорення будь-яких форм військової підтримки з майбутньою адміністрацією Трампа - МЗС
Фото: МЗС України

Україна відкрита до обговорення будь-яких форм військової підтримки з майбутньою адміністрацією президента США Дональда Трампа, наразі триває обговорення "різних можливих модальностей", заявив речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий.

"Контакт із новою адміністрацією налагоджено, причому на всіх рівнях, ви про це знаєте. І обговорюється, зокрема, питання військової підтримки. Я розумію, що ви маєте на увазі під новими формами. Україна відкрита до обговорення будь-яких форм військової підтримки. Вважаємо, що надання такої військової підтримки Україні - в інтересах США", - сказав Тихий на брифінгу в Києві у п'ятницю.

У МЗС зазначили, що поки що офіційно немає пропозицій про форми підтримки від майбутньої адміністрації Трампа.

"Триває обговорення різних можливих модальностей. Я гадаю, що конкретика, яку ви хочете почути, буде матеріалізована після 20 січня. Відповідно, готуватимемося, і коли буде ця конкретика, ви знову ж таки дізнаєтеся про неї", - додав Тихий.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ

Італія інвестує понад 42 млн євро на реставрацію пам’яток і модернізацію інфраструктури Одещини - Кулеба

Оголошено конкурс на посаду гендиректора "Укргідроенерго"

Швеція припиняє допомогу п’ятьом країнам, щоб збільшити підтримку України

Угорщина відмовилася від облігацій на підтримку України, ускладнивши фінансування з боку ЄС

Паліса: кожна бригада на лінії зіткнення щомісяця отримуватиме визначену кількість мобілізованих

Зеленський анонсував новий порядок розподілу особового складу між бойовими бригадами

Зеленський вивів Єрмака зі складу РНБО та Ставки Верховного головнокомандувача

Питання керівника "Оператора ГТС України" вирішуватиме оновлена наглядова рада – Мінекономіки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА