Інтерфакс-Україна
21:46 26.12.2024

Ізраїльський авіаперевізник El Al скасовує польоти до Москви

1 хв читати
Ізраїльський авіаперевізник El Al скасовує польоти до Москви

Ізраїльська авіакомпанія El Al заявила, що тимчасово припиняє всі польоти з Тель-Авіва до Москви для "оцінки ситуації", повідомляє в четвер газета The Times of Israel.

"Протягом наступного тижня буде проведено оновлену оцінку ситуації, щоб вирішити, чи відновлювати рейси за цим маршрутом", - наводить видання заяву авіакомпанії.

В El Al зазначили, що незабаром повідомлять пасажирам про подальші дії.

Минулої середи літак Embraer авіакомпанії Azerbaijan Arilines (AZAL), що прямував із Баку до Грозного, впав недалеко від Актау. На борту перебували 67 осіб, зокрема п'ятеро членів екіпажу. З них 42 громадянина Азербайджану, 16 - Росії, 6 - Казахстану, 3 - Киргизії. Загинули 38 осіб.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ГУР МО: Росія розглядає варіанти удару по підстанціях АЕС України

Шмигаль: Литва готує урядове рішення про виділення додаткової енергетичної допомоги для України

Об'єкт критичної інфраструктури у Харкові значно пошкоджений через ворожий обстріл – мер

Зеленський повідомив про ухвалені рішення для збільшення імпорту електроенергії

Зеленський: Головне завдання для української делегації – дати реальну інформацію про наслідки російських ударів

Петиція щодо забезпечення безперебійного електропостачання у школах Києва не набрала необхідних голосів

Одна людина постраждала від ворожого удару по Харкову

Генштаб повідомив про ураження засобів ППО та складу БпЛА противника

Ворог бʼє по обʼєкту критичної інфраструктури – мер Харкова

В ГУРі показали президенту Чехії бойові можливості та інноваційний потенціал

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА