Інтерфакс-Україна
13:12 25.12.2024

Україна отримала 150 млн євро від ЄС на харчування учнів 1-4 класів, інфраструктуру та виробництво сільгосппродукції - Шмигаль

1 хв читати
Україна отримала 150 млн євро від ЄС на харчування учнів 1-4 класів, інфраструктуру та виробництво сільгосппродукції - Шмигаль

Україна отримала 150 млн євро від Європейського Союзу на забезпечення безоплатним харчуванням учнів 1-4 класів, відновлення інфраструктури, підтримку виробництва сільськогосподарської продукції, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Кошти будуть спрямовані на забезпечення безкоштовним харчуванням дітей 1-4 класів, відновлення інфраструктури, підтримку безперебійного виробництва сільськогосподарської продукції", - написав Шмигаль у телеграм-каналі.

Прем'єр зазначив, що це другий транш у межах Угоди між Україною та ЄС про підтримку швидкого відновлення, яка передбачає надання державі 300 млн євро.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Судитимуть депутата з Тернопільщини, який за $10 тис. обіцяв зняття із розшуку та бронювання призовників

Кількість постраждалих у Богодухові зросла до 4, серед них 7-річна дитина

Наркозалежний із Сум отримав 8 років тюрми за коригування ворожих обстрілів в трьох регіонах України – СБУ

Одна людина загинула, ще 3 постраждали внаслідок російського удару БпЛА по прифронтовому Великому Бурлуку

"Укрзалізниця" розпочала будівництво безбар'єрної платформи на Центральному вокзалі Києва

У школах з'явиться нова виховна година до Дня зброяра – Міносвіти

Чиновниця Одеської міськради підозрюється в недбалості, що призвела до збитків при відновленні пошкодженої багатоповерхівки

На Черкащині викрито експрацівницю банку, яка ошукала бабусю загиблого військового на 1 млн грн

Ворог ударив дроном по поліцейському авто в Білопілля Сумської області, поранено поліцейського

СБУ і Нацполіція викрили ще 5 схем ухилення від мобілізація, серед організаторів – лікарі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА