Інтерфакс-Україна
17:12 22.12.2024

Зеленський подякував енергетикам та їхнім родинам

1 хв читати
Зеленський подякував енергетикам та їхнім родинам

Президент України Володимир Зеленський привітав працівників та робітниць енергетичної галузі з професійним святом.

«Ремонтні бригади, які працюють цілодобово. Інженери та всі фахівці нашої енергетики, які відновлюють стійкість системи. Електромонтери, техніки, машиністи, оператори системи й диспетчери, водії, менеджери енергооб’єктів – усі, хто працює заради світла для українців, заради тепла в наших квартирах і будинках – усім ми дякуємо», - написав президент у телеграм-каналі в неділю.

Зеленський також подякував сім'ям енергетиків: «Дякуємо й кожній сім’ї енергетиків, що підтримуєте своїх близьких, які є підтримкою для всієї нашої країни».

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна звільнила майже на 100 кв. км більше, ніж втратила у травні, – Сирський

Затримано військового медика, що викрав та продав 16 дронів свого підрозділу, – ДБР

СБУ та Нацполіція затримали чоловіка, який влаштував вибух у поштовому терміналі в Києві

Командир 125 ОВМБр про "приведення до тями" бригади: 90% командирів були зняті з посад, комплектність особового складу зросла на 234%

У 66 ОМБр заявляють про одні з найнижчих показників щодо СЗЧ у ЗСУ

У Харкові вночі внаслідок атаки ворожим дроном пошкоджено депо №5 "Нової пошти"

Російські обстріли забрали життя жительки Херсона

Третій армійський корпус: За рік ми стабілізували фронт та повністю ліквідували всі райони інфільтрації ворога в смузі від Борової до Лиману

Генштаб ЗСУ повідомив про ураження пункту управління ФСБ на території Бєлгородщини

Є нові знеструмлення внаслідок обстрілів у семи областях, ще 26 н.п. без світла через негоду – "Укренерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА