Інтерфакс-Україна
20:56 18.12.2024

Ткачука звільнено з посади начальника Національної академії сухопутних військ після аудиту

1 хв читати
Ткачука звільнено з посади начальника Національної академії сухопутних військ після аудиту

Міністр оборони України підписав наказ про звільнення генерал-лейтенанта Павла Ткачука з посади начальника Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, повідомляє пресслужба Міноборони.

Як наголошується в повідомленні, відповідне рішення було ухвалено за результатами аудиту Головної інспекції Міноборони щодо діяльності Національної академії сухопутних військ та численних порушень, виявлених ГІМО.

Під час візиту президента України Володимира Зеленського до Львова міністр оборони Рустем Умєров доповів главі держави про результати аудиту. Президент доручив негайно виправити ситуацію, що склалася.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фредеріксен: Маємо ще тісніше інтегрувати українську оборонну промисловість у європейську

Лубінець: НМТ дедалі більше виглядає не як інструмент рівного доступу до освіти, а як тест на витривалість

Спецпризначенці ЦСО "А" СБУ третій місяць поспіль лідирують за кількістю знищених цілей

Окупанти 22 рази обстріляли міста і села Донецької області за добу, 2 мирних жителів загинули

Ліквідовано канал незаконного переправлення осіб до Молдови – ДПСУ

Прокурор МКС Хан тимчасово відсторонений від виконання обов'язків на час розслідування звинувачень проти нього

Київська влада відхилила другу петицію із закликом зупинити підвищення тарифів на проїзд

Сирський: противник намагається покращити своє тактичне положення, але зазнає значних втрат

Кличко: напрацьовується механізм звітування міського голови про свою діяльність перед громадою шляхом відкритої зустрічі

До 32 людей, серед них – 5 дітей, зросла кількість постраждалих від удару окупантів по Запоріжжю – ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА