15:41 17.12.2024

Сирський заявив, що ОВА докладають багато зусиль для облаштування третьої лінії фортифікацій

1 хв читати

Обласні військові адміністрації (ОВА) докладають багато зусиль для облаштування третьої лінії фортифікацій, станом на сьогодні в повному обсязі облаштовані 760 опорних пунктів, заявив головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський.

"У виборі місця та типу інженерно-фортифікаційних споруд фахівці підрозділів Сил підтримки насамперед дослухаються до рекомендацій командирів, які беруть безпосередню участь у бойових діях. ОВА докладають багато зусиль для облаштування третьої лінії фортифікацій", - сказав він під час онлайн-виступу на Всеукраїнському конгресі місцевих і регіональних громад у вівторок.

За словами Сирського, загалом до виконання завдань з облаштування військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд залучено 21 обладміністрацію та підрядні організації.

"Завдання - облаштувати 810 опорних пунктів. Станом на сьогодні в повному обсязі облаштовані 760 опорних пунктів. На решті об'єктів триває виконання робіт. Більшість ОВА з розумінням підійшли до виконання завдань і вже впоралися з їх виконанням", - заявив головнокомандувач.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський: Потрібно, щоб Євросоюз приєднався до санкцій проти тіньового флоту РФ

Зеленський привітав країни Балтії з завершенням процедури від’єднання енергосистем від російської енергомережі

Очікуються обмеження потужності е/е для промисловості та бізнесу у понеділок

Умєров оголосив про запуск революційного проєкту "Лінія Дронів"

Ворог вдарив КАБ по Дергачівській громаді Харківщини, знеструмлені майже 2 тис. абонентів – Синегубов

Окупанти продовжують обстрілювати Дніпропетровську область, є поранені

Окупанти обстріляли прифронтовий Степногірськ, пошкоджені будинки

У Херсоні жінка отримала поранення внаслідок залітання ворожого дрона в квартиру

Від неспівпадіння позицій США та України з мирної угоди виграє тільки Путін, переконаний Зеленський

Документи з Плану перемоги України можуть лежати в основі плану Трампа, вважає Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА