Інтерфакс-Україна
22:22 13.12.2024

Зеленський ввів до складу Ставки нового командувача Сухопутними військами Драпатого і заступника голови ОП Паліса

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський увів командувача Сухопутними військами Збройних сил України Михайла Драпатого і заступника керівника Офісу президента України Павла Паліса до особового складу Ставки верховного головнокомандувача.

Відповідний указ №854/2024 від 13 грудня опубліковано на сайті глави Української держави в п'ятницю. Він набирає чинності з дня опублікування.

Цим же указом зі складу Ставки верховного головнокомандувача виведено Олександра Павлюка, який був командувачем Сухопутних військ ЗСУ до листопада поточного року.

Як повідомлялося, 29 листопада новим командувачем Сухопутними військами ЗСУ було призначено генерал-майора Михайла Драпатого, заступником головнокомандувача ЗСУ - Олега Апостола.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін призначив Малашкіна держсекретарем Міненерго, а Москаленко і Куцевола - заступниками міністра енергетики

Кабмін призначив Турчака держсекретарем Міноборони

Найскладніше після нічного російського обстрілу в Києві – Зеленський

У Раді відсутні вода та опалення - нардеп

Україна отримала потрібні ракети для ППО за добу до обстрілу РФ, вони суттєво допомогли – Зеленський

У Києві інтервали руху поїздів метро між станціями "Дарниця" – "Арсенальна" становлять до 10 хвилин

Українці розцінюють дії США у Венесуелі переважно як намагання захопити її ресурси – КМІС

Сибіга: Удар Путіна по Україні вранці — це сигнал тривоги для світових лідерів, які зібралися в Давосі

Одна людина загинула і 13 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби

Головою наглядової ради "Нової пошти" переобрано співзасновника Toloka.vc Кириченка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА