Інтерфакс-Україна
15:17 13.12.2024

Перша заступниця голови УІНП Гнатюк виконуватиме обов'язки до призначення нового керівника

1 хв читати
Перша заступниця голови УІНП Гнатюк виконуватиме обов'язки до призначення нового керівника

До призначення нового очільника Українського інституту національної пам'яті (УІНП) обов'язки керівника виконуватиме перша заступниця голови Інституту Юлія Гнатюк.

Зокрема, як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в УІНП, до призначення нового голови Українського інституту нацпам'яті обов'язки керівника виконуватиме Юлія Гнатюк як перша заступниця.

Гнатюк призначили на посаду першої заступниці голови у травні 2024 року, а до цього з грудня 2021 року вона була головною бухгалтеркою відділу фінансово-бухгалтерського та технічного забезпечення УІНП у Києві.

Як повідомлялося, у грудні 2024 року сплив п'ятирічний термін роботи Антона Дробовича на посаді голови Українського інституту національної пам'яті, на яку його призначив Кабінет Міністрів 11 грудня 2019 року. 13 грудня Кабмін звільнив Дробовича з посади голови УІНП.

До нього посаду голови УІНП обіймав Володимир В'ятрович (тепер депутат Верховної Ради від фракції "Європейська солідарність").

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Секретаріат Кабміну може проводити моніторинг ефективності діяльності заступників голів ОДА з євроінтеграції

Три чверті українців готові до миру із замороженням фронту та гарантіями безпеки, стільки ж проти миру без гарантій - соцопитування

Сили оборони знищили 133 російські БПЛА

Консерватор Каст здобув перемогу на виборах президента Чилі

Уряд запускає відбір кандидатів до наглядових рад ключових енергетичних компаній – прем'єрка

Через обстріл на Дніпропетровщині знеструмлено залізничну контактну мережу, поїзди затримуються - Укрзалізниця

Росіяни обстріляли громади Дніпропетровщини, п'ятеро постраждалих, пошкоджено інфраструктуру і транспортне підприємство

Ворог атакував Херсонщину, шестеро постраждалих

Окупанти за добу втратили 980 осіб та 207 од. спецтехніки

Під ворожим обстрілом опинилися 24 населені пункти Запорізької області, є постраждалі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА