Інтерфакс-Україна
16:34 12.12.2024

СБУ затримала шахрайку, яка вимагала 1 млн грн у дружини полоненого захисника "Азовсталі"

1 хв читати
СБУ затримала шахрайку, яка вимагала 1 млн грн у дружини полоненого захисника "Азовсталі"

Служба безпеки України ліквідувала схему виманювання грошей у родичів українських військових, які перебувають у полоні або зникли безвісти на фронті.

"СБУ затримала в Київській області зловмисницю, яка "заробляла" на родичах захисників Маріуполя. Фігурантка обіцяла допомогти з поверненням українських захисників додому і "для прискорення процесу" вимагала гроші", - йдеться в повідомленні в телеграм-каналі в четвер.

Задокументовано факт отримання шахрайкою майже 1 млн грн від дружини захисника "Азовсталі", який перебуває в полоні в окупантів.

"Під час спілкування з жінкою фігурантка розповідала про нібито особисті зв'язки в адміністрації російської в'язниці, в якій тримають українського воїна. При цьому шахрайка маніпулювала важким психоемоційним станом потерпілої та погрожувала їй поганими наслідками для бранця в разі неотримання грошей", - зазначається в повідомленні.

Співробітники СБУ затримали зловмисницю в її власному будинку, коли вона одержала новий переказ коштів від потерпілої. В затриманої вилучено мобільний телефон і банківські картки на місці злочину.

Слідчі Служби безпеки повідомили їй про підозру за ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене у великих розмірах). Зловмисниці загрожує до 8 років позбавлення волі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський сьогодні зустрінеться з Мером, Макроном та Стармером – ЗМІ

Президент Румунії покладає відповідальність за інцидент з морським дроном на Росію як державу-агресора

Сили оборони відбили з початку доби 183 ворожі атаки – Генштаб

Зовнішнє електропостачання ЗАЕС відновлено після 15-годинного відключення – МАГАТЕ

Кабмін прогнозує зростання ВВП України на 1,3% або 4,5% в залежності від сценарію

Росія атакувала українські пошуково-рятувальні судна, є постраждалі – Кулеба

Евакуацію 2907 цивільних з прикордонних районів здійснено в Сумській області з початку року – ОВА

Україна залишатиметься головним пріоритетом ЄБРР – щорічні збори

Є накопичення транспортних засобів на українсько-польському кордоні, вільно на ПП Смільниця та Нижанковичі

Росіяни поцілили у маршрутку в Запорізькій області: загинув 56-річний водій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА