Інтерфакс-Україна
15:58 08.12.2024

Високий представник ЄС: Кінець диктатури Асада показує слабкість його прихильників - Росії та Ірану

1 хв читати
Високий представник ЄС: Кінець диктатури Асада показує слабкість його прихильників - Росії та Ірану
Фото: https://www.facebook.com/kallaskaja/

Високий представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Кая Каллас назвала падіння режиму Башара Асада в Сирії позитивним і довгоочікуваним явищем і наголосила на слабкості його прихильників - Росії та Ірану, але наголосила на необхідності забезпечення безпеки в регіоні.

"Кінець диктатури Асада - позитивна і довгоочікувана подія. Вона також показує слабкість прихильників Асада, Росії та Ірану", - написала вона в соціальній мережі Х у неділю.

«Наш пріоритет - безпека в регіоні. Я працюватиму з усіма конструктивними партнерами, у Сирії та в регіоні", - наголосила Каллас.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 344 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 128 ворожих атак - Генштаб

Келлога усунули від мирних перемовин на вимогу РФ через його близкість до України - ЗМІ

Рютте після зустрічі з Трампом: НАТО є сильним, і разом ми робимо його ще сильнішим

Семеро цивільних, в тому числі четверо дітей постраждали через атаку російських БпЛА - Синєгубов

США не продовжили ліцензію на купівлю російської нафти закордонними компаніями

Україна довіряє американським та європейським можливостям контролю та верифікації припинення вогню – Зеленський

Заяви Путіна свідчать про плани відмовитися від тиші на фронті, треба на нього тиснути і вводити санкції – Зеленський

Зеленський: У час Рамадану може з'явитись можливість почати робити сильні дипломатичні кроки заради миру

Окупанти вдарили по Харкову БпЛА, без постраждалих

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА