Інтерфакс-Україна
15:33 29.11.2024

Міноборони: Відтепер військові частини можуть повідомляти про неякісні продукти в ІТ-системі DOT-Chain

1 хв читати
Міноборони: Відтепер військові частини можуть повідомляти про неякісні продукти в ІТ-системі DOT-Chain

Військові частини Збройних сил України отримали можливість повідомляти про постачання неякісних продуктів в ІТ-системі DOT-Chain, повідомила пресслужба Міністерства оборони України.

"Відтепер військові частини можуть повідомляти про постачання неякісних продуктів в ІТ-системі DOT-Chain. Це дасть змогу скоротити час подачі й розгляду скарги, забезпечити прозорість і контроль якості, полегшить роботу військових частин, автоматизуючи процес", - зазначено в повідомленні Міноборони в телеграм-каналі в п'ятницю.

Раніше процедура відбувалася виключно в паперовій формі, що потребувало багато часу й зусиль від військових частин і ДОТів.

"Тепер DOT-Chain автоматично підтягує інформацію із замовлення, тож військовій частині потрібно лише додати дані про неякісний товар. Система формує електронний документ, скорочуючи час роботи над рекламаціями у два-три рази", - сказав заступник міністра оборони Дмитро Кліменков, слова якого наводить пресслужба.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Кремлі стверджують, що Путін після розмови з Трампом дав команду призупинити удари по енергоінфраструктурі і провести обмін полоненими

Білий Дім після розмови Трампа і Путіна: США та РФ прагнуть поліпшити двосторонні відносини

У Генштабі спростували інформацію про просування окупантів вглиб Сумської області

Штаб при Міненерго вирішив подвоїти аварійний запас трансформаторів в обленерго

Окупанти підтягнули війська до кордону в Бєлгородській області – ЦПД

В ЄС готові, що Угорщина знову не підтримає висновки саміту щодо України, і готові йти далі з іншими 26 державами-членами

Оборонна підтримка, інвестиції в українське виробництво зброї - Зеленський про переговори в Фінляндії

Бундестаг схвалив "Борговий пакет", - зміни до Конституції, що дозволять збільшити витрати на оборону та допомогу Україні

Консорціум "УК "КАМпарітет" переміг у конкурсі АРМА на управителя Будинком профспілок у Києві

МЗС України про ситуацію у Газі: Закликаємо всі сторони виконувати свої зобов’язання та уникати подальшого насильства

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА