Інтерфакс-Україна
13:58 29.11.2024

В Україну повернули тіла 502 полеглих захисників – Координаційний штаб

1 хв читати
В Україну повернули тіла 502 полеглих захисників – Координаційний штаб

В Україну вдалося повернути 502 тіла полеглих захисників, повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

"За результатами проведених репатріаційних заходів на підконтрольну уряду України територію повернені тіла 502 полеглих Оборонців. З-поміж повернутих полеглих Захисників України: 397 ‑ донецького напрямку; 24 ‑ з луганського напрямку; 64 ‑ із запорізького напрямку; з моргів на території рф повернено 17 загиблих", - ідеться в повідомленні в телеграм-каналі в п'ятницю.

Полеглих захисників вдалося повернути за результатами спільної роботи співробітників Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Центрального управління цивільно-військового співробітництва Генерального штабу ЗС України, Об'єднаного центру СБ України, МВС України, Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Секретаріату Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, ДСНС України, інших структур сектору безпеки та оборони України.

Вдячність за сприяння висловлено також Міжнародному Комітету Червоного Хреста, а також особовому складу Збройних сил України, що перевозить репатрійованих полеглих героїв до визначених державних спеціалізованих установ, організовує передачу загиблих представникам правоохоронних органів та судово-медичної експертизи.

Спільно з експертними установами буде в найкоротші терміни встановлено особи загиблих.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль: Продовжуємо створювати умови для збільшення імпорту електроенергії державними компаніями

Київ має враховувати безпековий фактор при оновленні систем енерго- та теплозабезпечення - Сухомлин

Кабмін призначив Краснолуцького заступником міністра економіки і Шугалія - заступником міністра енергетики

Через погодні умови обмежено рух вантажівок в Полтавській та Дніпропетровській областях - Укртрансбезпека

Трамп: переговори РФ і України можуть приносити результати і без участі Віткоффа та Кушнера

Росія понад добу б’є по залізничній станції Синельникове - віцепрем’єр

За відсутності в будинку тепла чи води платіжки перераховуватимуть автоматично – постанова уряду

Зеленський доручив прем'єрці вжити заходів по недопущенню нарахувань за відсутнє опалення для споживачів

Російські удари по логістиці це свідомий терор проти цивільного населення - Свириденко

Зеленський обговорив із керівником воєнної розвідки актуальні російські військові плани

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА