Інтерфакс-Україна
09:38 27.11.2024

Верховний Суд заборонив УПЦ (МП) користуватися Спасо-Преображенським собором у Чернігові

1 хв читати
Верховний Суд заборонив УПЦ (МП) користуватися Спасо-Преображенським собором у Чернігові

Верховний Суд підтвердив, що Українська православна церква (Московського патріархату) не має права користуватися Спасо-Преображенським собором у Національному архітектурно-історичному заповіднику "Чернігів стародавній".

"26 листопада Верховний Суд України у складі Касаційного господарського суду ухвалив важливе рішення, яким відмовив у задоволенні позову управління Чернігівської єпархії УПЦ щодо права користування Спасо-Преображенським собором XI століття", - ідеться в повідомленні Міністерства культури та стратегічних комунікацій.

Зазначено, що провадження у справі в різних судових інстанціях тривало понад півтора року.

"Однак фінальне рішення на користь Національного архітектурно-історичного заповідника "Чернігів стародавній" підтвердило позицію Міністерства культури та стратегічних комунікацій щодо необхідності дотримання вимог чинного законодавства України", - наголосили у відомстві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України

"Київтеплоенерго" розгорнуло мобільні пересувні котельні для обігріву київських лікарень - КМДА

Ворожий БпЛА спричинив пожежу в житловому будинку в Одесі - ОВА

Зеленський анонсував наступну розмову з партнерами після переговорів з Трампом

Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб

Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки

Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ

Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом

Гуляйполе й Мирноград не перебувають під контролем росіян - ЦПД

Співрозмовники Зеленського узгодили, що ключовим питанням є конкретні і чіткі гарантії безпеки для України – Туск

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА