Інтерфакс-Україна
22:52 22.11.2024

Корнієнко привітав главу МЗС Чехії, який прибув до Києва

1 хв читати
Корнієнко привітав главу МЗС Чехії, який прибув до Києва

Заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко привітав главу МЗС Чехії Яна Липавського, який прибув до Києва.

«Радий вітати в Києві міністра закордонних справ Чеської Республіки Яна Липавського, щоб обговорити актуальні питання співпраці», - написав Корнієнко у Facebook.

Заступник голови ради зазначив, що запропонував створити Міжпарламентську асамблею для посилення нашої взаємодії.  

Також, за словами Корнієнка, водночас обговорили тему реалізації Формули миру. «Практична імплементація десяти пунктів має пріоритетне значення для відновлення всеосяжного, справедливого та сталого миру для України та зміцнення глобальної системи безпеки», - зазначив він.

Корнієнко подякував Чеській Республіці за підтримку євроінтеграційного шляху України. Також він поінформував про поточний стан справ у цьому напрямку.

Крім того, сторони порушили питання членства України в НАТО. «Маємо отримати запрошення приєднатися до Альянсу якомога швидше», - наголосив Корнієнко.

Як повідомлялося, міністр закордонних справ Чехії Ян Ліпавський повідомив про прибуття в п'ятницю вранці до Києва.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лист фон дер Ляєн до лідерів ЄС передбачає, що війна в Україні закінчиться у 2026 році – ЗМІ

Зеленський і Макрон прибули до Єлисейського палацу

Приватизація частки "Енергоатому" покращила б його корпоративне управління – очільник Мінекономіки

Україна та Франція підписали декларацію щодо співробітництва в обороні, зокрема про закупівлю 100 літаків Rafale F4 до 2035 р.

Обстріл Нікополя забрав життя двох мирних жителів

Можливості для іноземних добровольців застосувати професійні навички під час служби в ЗСУ будуть розширені

На Вовчанському напрямку дуже напружена ситуація, також росіяни намагаються розширити свій плацдарм біля Лиману - Трегубов

Мінцифри запустило розділ "Позашкілля" з гуртками в застосунку "Мрія"

У північній частині Куп’янська йде операція з ліквідації осередків росіян, які відрізані від основних постачань

Міносвіти затвердило перелік отримувачів стипендії президента з числа найуспішніших учасників НМТ-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА