Інтерфакс-Україна
14:47 19.11.2024

Умєров: Наша мета - створювати засоби ураження противника на максимально можливій відстані

2 хв читати
Умєров: Наша мета - створювати засоби ураження противника на максимально можливій відстані

Україна розвиватиме - створюватиме й масштабуватиме виробництво засобів, здатних вражати цілі на максимально можливій відстані на території ворога та з максимальною точністю, заявив міністр оборони України Рустем Умєров за підсумками зустрічі з виробниками далекобійних засобів ураження.

"3925 днів російської агресії проти України, яка розпочалася з тимчасової окупації Криму. 1000 днів повномасштабного вторгнення. Наша відповідь окупантам - мова сили. Це єдина мова, яку розуміє диктатор. І ця сила - це, зокрема, наші українські далекобійні дрони", - заявив Умєров, слова якого наводить пресслужба Міноборони в телеграм-каналі у вівторок.

Умєров зазначив, що півтора року тому президент Володимир Зеленський поставив завдання створити й масштабувати сучасні засоби далекобійного ураження. "Сьогодні можливості нашого DeepStrike стали очевидними для всього світу. Силу українських розробок уже відчули на собі військові аеродроми, бази, склади пального ворога на сотні й тисячі кілометрів углиб Росії", - сказав він.

"Ми не зупиняємося на досягнутому. Провели відверту й конструктивну розмову з виробниками далекобійних засобів ураження. Обговорили перспективи, плани, укладення довгострокових контрактів і підходи до посилення ефективності всієї галузі. Наша мета - створювати засоби, здатні вражати цілі на максимально можливій відстані з максимальною точністю. DeepStrike - це внесок у нашу перемогу", - наголосив міністр оборони.

Deepstrike - це ураження противника на його території за допомогою повітряних і морських дронів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стратегія РФ буде cпрямована на звинувачення України в їхніх же порушеннях – ЦПД щодо заяви Путіна про перемир’я

НЕФКО планує оновити медичну інфраструктуру в Овручі та Красилові

Зеленський і представники уряду та бізнесу Туреччини обговорили розвиток двосторонніх відносин

Україна потребує гарантій безпеки через амбіції РФ – Стармер

Президент України підписав закон про купівлю обладнання для ХАЕС-№3,4

Путін про ідею 30-денного перемир'я: Ми за, але є нюанси

Зеленський – представниці Нідерландів: Наші європейські партнери обов’язково мають бути залучені до майбутніх мирних ініціатив

АРМА отримало в управління пов'язаний з Коломойським і Боголюбовим зерновий термінал біля Одеси

Вірменія та Азербайджан узгодили текст мирної угоди

Рятувальники деблокували жінку з-під завалів у Костянтинівці після авіаудару, вона провела там 20 годин – ДСНС

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА