17:03 18.11.2024

Мінсоцполітики вибудовуватиме сфери співпраці з майбутнім Агентством єдності - Жолнович

2 хв читати
Мінсоцполітики вибудовуватиме сфери співпраці з майбутнім Агентством єдності - Жолнович

Діяльність Агенції єдності буде спрямована на роботу із закордонними українцями, а Міністерство соціальної політики вибудовуватиме сфери співробітництва та взаємодії з новим відомством, повідомила міністр Оксана Жолнович.

"Ми співпрацюємо з усіма нашими міністерствами, тому що соціальна політики або політика про людський капітал є кроссекторальною... У кожному міністерстві в нас є своє завдання і кросекторальна співпраця. Те міністерство (Агенція єдності - ІФ-У) якраз і спрямоване на роботу із закордонними українцями. Будуть визначені завдання, призначені відповідні люди, і ми вибудовуватимемо сфери нашого співробітництва та взаємодію", - сказала Жолнович журналістам на форумі "Демографічне майбутнє України: стратегія стійкості та відновлення" в Києві в понеділок, відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна" про те, яку роль у питанні демографії матиме Агентство єдності, та як Мінсоцполітики співпрацюватиме з цим відомством.

Міністерка наголосила, що дуже важливо встановити хороший зв'язок з українцями, які через війну виїхали за кордон, щоб вони відчували цю взаємодію.

"Дуже важливо зберігати взаємодію, щоб були точки дотику, щоб були електронні сервіси. Зараз ми хочемо запустити Центр життєстійкості, щоб ті люди могли хоча б дистанційно поспілкуватися з домом, висловитися з погляду того, що їх тривожить, які вони переживають труднощі", - додала вона.

Жолнович наголосила, що в питанні повернення людей з-за кордону у сфері соціальної політики необхідно робити акцент на сервісах для їхнього супроводу.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів у проєкті державного бюджету на 2025 рік до другого читання пропонує виділення 150 млн грн на Агентство єдності українців.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Портал "Дія" відновив прийом заявок на гранти на власну справу, сади і теплиці

СБУ затримала 21-річну жінку, яка готувала підрив адмінбудівлі ЗСУ в Одеській області

Спікерка Сейму Латвії прибула до Києва - віцеспікерка Ради Кондратюк

Окупанти посилюють тиск на покровському напрямку, маючи чисельну перевагу в живій силі, – ОСУВ "Хортиця"

ISW: Російські війська прагнуть перерізати лінії постачання в Покровськ і Мирноград, щоб витіснити ЗСУ з цього району

Уночі збито 58 ворожих дронів із 80, 21 локаційно втрачено - Повітряні сили

Низку заводів ВПК уражено вночі одразу в кількох містах РФ, у Казані горить "Оргсінтез" - ЦПД

Міністр оборони Німеччини прибув до Києва

За добу на Харківщині чотири людини, серед них дитина, постраждали в результаті ворожих обстрілів - Синєгубов

Впродовж доби зафіксовано 166 бойових зіткнень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА