11:47 06.11.2024

У ЄС після перемоги Трампа на виборах розраховують на партнерство й конструктивну співпрацю зі США

1 хв читати
У ЄС після перемоги Трампа на виборах розраховують на партнерство й конструктивну співпрацю зі США
Фото: elements.envato.com

Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн привітала Дональда Трампа з перемогою на президентських виборах у США.

"Я сердечно вітаю Дональда Дж. Трампа. ЄС і США - більше, ніж просто союзники. Нас пов'язує справжнє партнерство між нашими народами, що об'єднує 800 мільйонів громадян. Тож працюймо разом над міцним трансатлантичним порядком денним, який продовжуватиме приносити їм користь", - написала вона в соцмережі Х.

Голова Європейської ради Шарль Мішель також привітав Трампа з перемогою на президентських виборах у США.

"Вітаємо обраного президента Дональда Трампа. ЄС і США об'єднує міцний союз та історичний зв'язок. ЄС розраховує на продовження нашої конструктивної співпраці як союзників і друзів", - написав Мішель у мережі X.

Водночас глава Євроради зазначив, що "ЄС ітиме своїм курсом відповідно до стратегічного порядку денного як сильний, єдиний, конкурентоспроможний і суверенний партнер, захищаючи при цьому засновану на правилах багатосторонню систему".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

25 лютого: Яке сьогодні свято, все про цей день

Внаслідок ворожої атаки в Обухівському районі є травмована – ОВА

Росіяни обстріляли чотири населені пункти Донеччини, одна жертва і п'ятеро поранених – Офіс генпрокурора

Росіяни попередньо запустили ракети з району Енгельса – Повітряні сили

Росіяни обстріляли 13 громад Сумської області, дві людини загинуло і шість поранені - ОВА

Рязанський НПЗ у РФ зупинив роботу після ударів дронів – ЗМІ

На покровському напрямку за добу знешкоджено 137 окупантів та 27 од. техніки – Генштаб

Єврокомісари запевнили у відданості справедливому миру для України під час спеціальної зустрічі YES у Києві

Міністерка оборони Литви: якщо ми хочемо бути гарантією безпеки для будь-кого, то повинні займати сильну позицію

Зеленський є законно обраним лідером України, а диктатор - Путін, який залишається при владі 25 років, наголосив Волкер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА