Інтерфакс-Україна
10:42 01.11.2024

РФ у жовтні випустила 2023 ударних БПЛА по території України - Генштаб ЗСУ

1 хв читати
РФ у жовтні випустила 2023 ударних БПЛА по території України - Генштаб ЗСУ
Фото: ДСНС Києва

У жовтні 2024 року російські окупанти застосували по цивільних і військових об'єктах України 2023 ударні БПЛА типу Shahed і безпілотники невстановленого типу, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

"З них 1185 було знищено/подавлено українськими захисниками, 738 одиниць локаційно втрачено, ще 29 БПЛА вийшли з підконтрольного повітряного простору нашої держави", - зазначено в повідомленні в телеграм-каналі.

Загалом від початку 2024 року противник запустив по території України 6987 ударних БПЛА. Переважно ворожі дрони цілилися по цивільній та критичній інфраструктурі України.

"Завдяки професіоналізму та майстерності військовослужбовців Сил оборони від російського повітряного терору вдалося врятувати тисячі життів наших людей, уберегти від руйнувань сотні домівок українських громадян та важливих об’єктів держави. Зенітні ракетні війська, авіація, підрозділи РЕБ та мобільні вогневі групи продовжують цілодобово захищати українське небо", - наголошують у Генштабі.

ОСТАННЄ

Петиція із закликом прибрати рекламу з поїздів та станцій метрополітену в Києві не набрала необхідних голосів

Родини зможуть отримувати допомогу на піднайом житла в місті, де ветеран проходить лікування

Качка обговорив з президентом Ізраїлю безпекову ситуацію в Україні

ЦПД спростував інформацію роспропаганди про вигадані злочини ЗСУ під Покровськом

Аварійні відключення е/е застосовані у 5 областях – "Укренерго"

Калмикова про вбивство військовослужбовця з ТЦК у Львові: Безпрецедентна подія, з'ясовуємо обставини

В PURL бере участь вже 21 країна на загальну суму зобовʼязань у $4,18 млрд - Сибіга

Держбюджет-2026 передбачає 298,8 млрд грн фінансування на освіту і науку

Необхідно відновити обов’язкові конкурси на керівників закладів освіти там, де дозволяє безпекова ситуація, - освітній омбудсмен

Окупанти розстріляли українського військовополоненого у Свято-Покровському Донецької області - DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА