19:56 31.10.2024

Попередній варіант Плану внутрішніх дій може бути готовий за два тижні - радник із комунікацій

3 хв читати
Попередній варіант Плану внутрішніх дій може бути готовий за два тижні - радник із комунікацій

План внутрішніх дій, який зробить зрозумілою політику України для громадян і партнерів, буде розроблено за дорученням президента України Володимира Зеленського, підготовка його попереднього варіанту очікується приблизно за два тижні, повідомив радник президента України з комунікації Дмитро Литвин.

"Зараз президент доручив розробляти певний План внутрішніх дій, який може посилити Україну в чомусь всередині. Це теж багато в чому відкрита робота. Готові чути і медійників, і громадські організації, і просто хороші ідеї", - сказав Литвин у подкасті "Медіуми", оприлюдненому в четвер.

За його словами, попередній варіант такого Плану буде готовий приблизно за два тижні. "Потім подивимося, як усі будуть доповідати перший драфт президенту, що він скаже, і тоді стане ясно, як буде йти до фінального документа", - розповів Литвин.

Він також підтвердив, що до розробки документа залучено Кабінет міністрів. "Президент визначив просто певні напрями, які там точно мають бути, і визначив відповідальних за кожен напрям. Загалом координує це секретар РНБО Олександр Литвиненко... і секретар РНБО за необхідності залучають представників уряду, якщо потрібно, представників парламенту, або громадського сектору, різних спеціальних служб", - розповів радник президента.

Литвин повідомив, що Зеленський поставив завдання створити такий документ, який буде "по-перше, зрозумілим для людей, по-друге, реалістичним, щоб ми могли зрозуміти, як ми внутрішньо можемо посилитися з погляду найближчих місяців, на що нам потрібно звернути увагу, що нам дасть більше єдності, що сприятиме розвитку внутрішнього виробництва зброї, наприклад, які питання в обороні повинні бути вирішені негайно".

"Я думаю, коли цей драфт буде підготовлено, і потім коли це буде фінальний документ, мені здається, що люди, коли це все побачать у підсумку - ту частину, яка буде публічною, - вони зрозуміють, яка логіка дій держави. Це головне завдання президента: він хоче, щоб це було для суспільства чисто і зрозуміло, що держава рухається в певному напрямі. Щоб це було не якимись чутками, маніпуляціями чи вкиданнями, а що є документ, у якому це зафіксовано", - наголосив він.

Радник президента також зазначив, що одним із пріоритетів Плану є боротьба з дезінформацією. "Саме сьогодні секретар РНБО сформулював це як "інформаційну твердість"... Туди залучено різні структури, обидві розвідки - ГУР, Службу зовнішньої розвідки та Службу безпеки України... Перше завдання - це, звичайно, протидія дезінформації, друга історія, що держава повинна бути зрозумілою для нашого народу, звичайно, і для всіх партнерів. Тому що багато в чому стійкість України у війні залежить від того, наскільки добре партнери розуміють, чого ми хочемо і як ми боремося", - пояснив Литвин.

Він зазначив, що в Плані буде враховано позицію громадянського суспільства. Радник розповів, що за ініціативи глави Офісу президента України Андрія Єрмака відбулися зустрічі з представниками громадянського суспільства, на яких "дуже класні пропозиції були щодо санкційної політики, щодо оборони, багато запитань зібралося".

"Мета була обговорити комунікацію щодо Плану перемоги, як ми почули від партнерів, і від цього перейшли до питань оборони, санкцій, дипломатії, НАТО тощо. Зараз президент провів нараду з різними посадовими особами, які можуть бути залучені саме до цих питань... Подивимося на фідбек від чиновників", - розповів Литвин.

 

 

 

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Лише українською у побуті розмовляє 58% українців, лише російською 9% - соцопитування

Кремль намагається диктувати умови потенційних переговорів з Україною напередодні інавгурації Трампа – ISW

Понад третину українців волонтерять, три чверті донатять ЗСУ – соцопитування

В Донецькій області затвердили примусову евакуацію мешканців Великоновосілківської громади з дітьми

На фронті в середу було понад 150 боєзіткнень, окупанти завдали 70 авіаударів – Генштаб

Окупанти втратили на покровському напрямку понад 400 осіб в середу – Генштаб

Працюють 53% повнолітніх українців, 32% змінили роботу після 2022 року – соцопитування

Україна не розробляє і не має наміру створювати ядерну зброю - МЗС

Трамп поважає гроші американських платників податків і не дозволить РФ знищити Україну, переконаний Дуда

Дуда: Ми не зможе передати Україні МіГ-29, поки НАТО не гарантує Польщі безпеку її повітряного простору

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА