Інтерфакс-Україна
10:24 25.10.2024

Унаслідок російського удару по відділенню "Нової пошти" на Донеччині загинув співробітник пошти

1 хв читати
Унаслідок російського удару по відділенню "Нової пошти" на Донеччині загинув співробітник пошти

Унаслідок російського удару по поштовому відділенні в Олексієво-Дружківці Донецької області загинув співробітник "Нової пошти" Андрій Смоляр, повідомила пресслужба компанії.

"Ще один терористичний акт ворога - росія завдала удару по нашому відділенню в селищі Олексієво-Дружківці Донецької області. На жаль, наш колега Андрій Смоляр загинув. Інші співробітники цілі", - повідомила "Нова пошта" у фейсбуці в четвер.

Повідомляється, що також загинула ще одна людина і є один поранений, зараз він у лікарні.

"Ми на зв'язку із колегами та звʼязуємося з рідними загиблого, щоб надати необхідну підтримку та допомогу", - зазначено в повідомленні.

Раніше Донецька обласна прокуратура повідомила, що російські війська завдали удару по поштовому відділенні в Олексієво-Дружківці Краматорського району - двоє чоловіків загинули, один травмований. Повідомлялося, що внаслідок ворожої атаки 19-річний працівник і громадянин 21 року дістали тілесних ушкоджень, несумісних із життям. Іще одного чоловіка 37 років доправили до медичного закладу з мінно-вибуховою травмою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Київщині екстренні відключення світла - ДТЕК

Освітній омбудсмен закликає керівників закладів освіти не примушувати вчителів працювати під час канікул у холодних класах

На Херсонщині двоє загиблих та поранена мирна жителька через російські обстріли - Нацполіція

В Україні ближчими днями погода суттєво не зміниться

Петиція щодо впровадження сучасної системи контейнерів для сортування сміття у Києві не набрала необхідних для розгляду голосів

На Хмельниччині через ворожу дронову атаку виникли займання на підприємстві, пожежа ліквідована

Київський ЦУМ відключив 95% зовнішньої підсвітки для економії е/е та організував зони для підзарядки гаджетів

В'їзд вантажівок з вантажем на територію Польщі в двох пунктах пропуску призупинено, в одному сповільнено - Держприкордонслужба

Троє цивільних загинули,ще 11 постраждали внаслідок ворожих обстрілів протягом доби у Харківській області - ОВА

За тиждень РФ атакувала більш ніж 1300 дронами, близько 1050 КАБ і 29 ракетами - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА