Інтерфакс-Україна
08:53 21.10.2024

Українська авіація та артилеристи уразили два пункти управління БПЛА та один засіб ППО противника

1 хв читати
Українська авіація та артилеристи уразили два пункти управління БПЛА та один засіб ППО противника
Фото: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua

Чотири удари по районах зосередження особового складу, військової техніки та озброєнь супротивника завдали за минулу добу ракетні війська й артилерія Сил оборони, уражено два пункти управління безпілотників, один засіб протиповітряної оборони, одну артилерійську систему і ще два важливих об'єкти ворога, зазначено у зведенні Генштабу Збройних сил України вранці в понеділок.

Генштаб також уточнив, що вчора противник завдав по позиціях українських підрозділів і населених пунктах три ракетні удари із застосуванням шести ракет, а також 78 авіаційних ударів, зокрема скинув 135 керованих авіабомб.

Окрім цього, зазначено у зведенні, ворог здійснив понад чотири тисячі обстрілів, із них 136 із реактивних систем залпового вогню, і задіяв для уражень 1424 дрони-камікадзе. Окремо в Генштабі інформували про російські авіаудари, яких зазнали близько 30 населених пунктів.

Зокрема, ворог бив у районах населених пунктів Малушине, Новеньке, Яблунівка, Дергачі, Богуславка, Харків, Вовчанськ, Синькове, Надія, Сіверськ, Часів Яр, Слов'янськ, Іллінка, Стінки, Торецьк, Леонідівка, Селидове, Шевченко, Новотроїцьке, Новодарівка, Богоявленка, Велика Новосілка, Новоданилівка, Мала Токмачка, П'ятихатки, Лобкове, Іванівка.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Під час мирних перемовин обговорюються Курська область, ЗАЕС, доступ до портів - Віткофф

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено 303 окупанти – Генштаб ЗСУ

В Чернігові завершений розбір завалів на місці удару дрона по 5-поверхівці, постраждала 1 жінка – ДСНС

РФ вже майже тиждень веде війну після перемовин у Джидді, потрібно ще більше активізувати дипломатію – Зеленський

Канада зацікавлена у військово-промисловій та оборонній співпраці – Зеленський за підсумками розмови з новим прем'єром Канади

Перші кроки щодо гарантій безпеки здійснюються, готується зустріч у Британії – Зеленський

Нова зустріч у форматі "Рамштайн" відбудеться в Брюселі – Зеленський

РФ вже майже тиждень веде війну після перемовин у Джидді, потрібно ще більше активізувати дипломатію

Обмеження енергопостачання планується 17 березня для промисловості та бізнесу протягом дня

Окупанти втратили понад 100 тис. осіб з початку року, повідомив Сирський

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА