Інтерфакс-Україна
11:17 16.10.2024

Світло в Херсонську та Миколаївську області енергетики мають намір повернути за кілька годин - "Укренерго"

1 хв читати
Світло в Херсонську та Миколаївську області енергетики мають намір повернути за кілька годин - "Укренерго"

Споживачі Миколаївської та Херсонської областей, зокрема й обласних центрів, аварійно знеструмлені на ранок середи через технічні проблеми, і їх мають під'єднати до світла протягом кількох годин, повідомила НЕК "Укренерго".

"Наразі енергетики вже працюють над усуненням причин відключення. Протягом кількох годин усі споживачі мають бути заживленими", - повідомляється в телеграм компанії в середу.

Системний оператор пояснив, що на ранок знеструмлено споживачів у частині Миколаївської та Херсонської областей, включно з обласними центрами Миколаєвом і Херсоном, через технічні проблеми.

Згідно з повідомленням Міністерства енергетики в телеграмі, за минулу добу через обстріли і бойові дії були відключення в Дніпропетровській, Донецькій, Сумській та Харківській областях.

Загалом на ранок залишаються частково або повністю знеструмленими через бойові дії та техпорушення 509 населених пунктів, зазначає Міненерго.

Як повідомлялося з посиланням на голову Херсонської ОВА Олександра Прокудіна, світло в Херсоні та частині Херсонської області зникло через ремонтні роботи електричних мереж у сусідньому регіоні. Також Миколаївська ОВА повідомляла про знеструмлення кількох районів Миколаєва. Зазначалося, що вони не пов'язані з обстрілами РФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МВС: за порушення ПДД будуть санкції, про бальну систему поки не йдеться

ДБР затримало правоохоронця, який за $3,5 тис переправляв чоловіків до кордону з Білоруссю

Фон дер Ляєн сьогодні оголосить 21-й пакет санкцій для РФ

Зеленський обговорив із прем'єр-міністром Фінляндії підготовку угоди у форматі Drone Deal

Сибіга: Не досягнувши своїх цілей на полі бою, Росія посилює терор проти цивільних

Зеленський перебуває в Естонії на саміті "Україна-NB8" – прессекретар

Прикордонники виявили тіло людини в Карпатах поблизу кордону з Румунією

ВАКС засудив адвоката Носова до 4,5 роки позбавлення волі за спробу підкупу НАБУ та САП – TIU

Просування ворога на Донеччині дещо сповільнилося минулого тижня, на інших напрямках фронту без змін – DeepState

Фредеріксен: Маємо ще тісніше інтегрувати українську оборонну промисловість у європейську

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА