Інтерфакс-Україна
01:19 12.10.2024

Міністри оборони США і Великої Британії обговорили військову підтримку України

1 хв читати
Міністри оборони США і Великої Британії обговорили військову підтримку України

Міністр оборони США Ллойд Остін і глава Міноборони Великої Британії Джон Гілі провели телефонну розмову, щоб обговорити конфлікти, що тривають в Україні та на Близькому Сході, йдеться в заяві, опублікованій на сайті Пентагону в п'ятницю, 11 жовтня.

"Обидва міністри підтвердили свою рішучість підтримати Україну в боротьбі з невиправданою і неспровокованою війною Росії. Вони також погодилися з важливістю стримування Ірану і підтримуваних Іраном партнерів і довірених осіб від подальшої ескалації конфлікту на Близькому Сході", - сказано в тексті.

Також повідомляється, що міністр Остін привітав свого колегу Гілі з політичною угодою між Сполученим Королівством і Маврикієм, що захищає довгострокову та ефективну роботу спільної військової бази США і Великої Британії на острові Дієго-Гарсія.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб: Сили оборони України здійснюють удари винятково по військових об'єктах РФ

Лубінець та посол Туреччини обговорили питання допомоги в поверненні депортованих українських дітей

УЧХ відкрив понад 16 тис. розшукових справ щодо зниклих безвісти

Під Кам’янським знайдено убитим екскандидата в нардепи від "Батьківщини" Плахотніка

В Україну "на щиті" повернулись 909 оборонців

Поліція перевірила припарковане авто біля Голосіївського ТЦК у Києві

Данія виділить майже 40 млн євро на інноваційний фонд з підтримки України у військовій сфері

РФ знову обстріляла енергетичну інфраструктуру України, продовжуючи звинувачувати в цьому українську сторону, – ЦПД

Єврокомісія: Майбутня угода між Україною та США щодо мінералів буде розглянута з точки зору переговорів про членство в ЄС

Фінансування пошуку викрадених РФ українських дітей не буде відновлене, але дані захищені і будуть передані "відповідній стороні" – Рубіо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА