Інтерфакс-Україна
14:50 05.10.2024

Керівницю Хмельницького облцентру МСЕК затримано за підозрою в незаконному збагаченні - ДБР

1 хв читати

Працівники Державного бюро розслідувань затримали та повідомили про підозру в незаконному збагаченні керівниці Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи.

Як повідомляє ДБР у суботу, 3 та 4 жовтня правоохоронці провели низку обшуків у службових кабінетах та за місцем проживання посадовиці та її близьких родичів.

У керівниці МСЕК у робочому кабінеті було виявлено 100 тис. доларів США, а також низку підроблених медичних документів, списки «ухилянтів» із прізвищами та фіктивними діагнозами.

Удома у посадовиці та її родичів працівники ДБР знайшли майже 5 млн 244 тис. доларів США, 300 тис. євро, понад 5 млн грн, брендові прикраси та коштовності. Жінка намагалася позбавитися частини грошей, викинувши дві сумки з 0,5 млн доларів через вікно.

Їй повідомлено про підозру в незаконному збагаченні (ст. 368-5 КК України). Вирішується питання про обрання їй запобіжного заходу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни впустили вісім бомб на території Білгородської області – ГУР МО

Підсумки експериментального проєкту в ОПК: 370 нових зразків боєприпасів, з них 250 — для безпілотників

Уряд планує сформувати нову НР "Енергоатома" до кінця листопада, НР "Нафтогазу" – у січні-2026р. – Соболев

Україна і Польща провели чергове засідання робочої групи з ексгумації, у середині грудня будуть важливі результати - голова УІНП

Французький Alstom та "Укрзалізниця" підписали контракт про постачання 55 електровозів в Україну - Макрон

МЗС України "подякувало" грузинській владі за невведення санкцій проти РФ та допомогу в їх обході

В ОП спростували повідомлення, що Умєров нібито відмовився повертатися в Україну

Румунія була змушена евакуювати мешканців селища, брутальна ескалація терору з боку Росії загрожує не тільки Україні - Сибіга

Суд виніс вирок підпалювачу релейних шаф УЗ – 15 років з відшкодуванням збитків

Україна готова надати допомогу Польщі у розслідуванні диверсії на залізниці - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА