Інтерфакс-Україна
16:17 02.10.2024

У Бердянську знайшли мертвим суддю-зрадника Віталія Ломейка - ГУР

1 хв читати
У Бердянську знайшли мертвим суддю-зрадника Віталія Ломейка - ГУР

У тимчасово окупованому Бердянську (Запорізька обл.) 2 жовтня вибухнув автомобіль, у якому перебував суддя Віталій Ломейко, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

"2 жовтня 2024 року біля шостого будинку на вулиці красних партізан у мікрорайоні Лиски неподалік порту в тимчасово окупованому Бердянську вибухнув автомобіль, у якому перебував зрадник Віталій Ломейко", - йдеться в повідомленні на сайті ГУР.

Ломейко - суддя Чернігівського районного суду Запорізької області, який залишився в окупованому Бердянську, порушив присягу в умовах війни та свідомо й добровільно пішов на співпрацю з російськими загарбниками.

"Доля Віталія Ломейка, який причетний до репресій українців в окупації та воєнних злочинів, - нагадування усім зрадникам, що прислужування катам українського народу небезпечне для здоровʼя і життя", - додали в розвідці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Іспанії зіткнулися два швидкісні поїзди, 21 людина загинула, Київ висловив співчуття

КМІС: Зеленський зберігає високий рівень довіри серед українців, проте нижчий, ніж у Залужного та Буданова

Сирський після виїзду на покровський напрямок: противник намагається нарощувати тиск, ЗСУ тримає стрій

Кадрові рішення в НВМК не потребують окремого погодження з Мінветеранів - держустанова

Внаслідок нічної атаки РФ на Одещину пошкоджено енергетичну та газову інфраструктуру - ОВА

Генштаб зафіксував упродовж доби 144 бойові зіткнення

Премʼєр Швеції: Нас не вдасться шантажувати. Тільки Данія і Гренландія вирішують питання щодо Данії і Гренландії

ППО знешкодило 126 із 145 безпілотників, зафіксоване влучання 13 ударних БпЛА на 12 локаціях – Повітряні сили

В Іспанії внаслідок аварії поїздів загинула щонайменше 21 людина

У кількох регіонах України через російські обстріли запроваджено аварійні відключення електроенергії - "Укренерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА