Інтерфакс-Україна
18:11 26.09.2024

"Укренерго" у п'ятницю не прогнозує обмежень енергопостачання

1 хв читати
"Укренерго" у п'ятницю не прогнозує обмежень енергопостачання

У п'ятницю, 27 вересня, графіки погодинних обмежень електроенергії не плануються, повідомила НЕК "Укренерго".

"Завтра, 27 вересня, застосування заходів обмеження енергоспоживання не прогнозується", - йдеться в її повідомленні в телеграмі в четвер увечері.

При цьому системний оператор просить користуватися потужними елекроприладами в денні години - з 10:00 до 16:00.

Як повідомлялося, графіки погодинних відключень електроенергії припинили застосовувати з 7 вересня. До цього вони застосовувалися з дня чергового масштабного обстрілу енергетики російськими військами 26 серпня. Їх довелося застосувати для однієї черги в четвер, 12 вересня, з 13:00 і до кінця доби через дефіцит е/е внаслідок непередбачуваного зниження виробітку ТЕС і СЕС. У ніч перед цим енергооб'єкти кількох областей зазнали повітряних атак РФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рятувальники деблокували жінку з-під завалів на Запоріжжі – МВС

Альтернативні транспортні маршрути через Дністер створені на Одещині – заступник керівника ОП

Трипільська та Зміївська ТЕС "Центренерго" зазнали понад 200 влучань, втрати від яких у 2024р. становлять понад 12,5 млрд грн – голова НР

На Рівненщині сталася масштабна ДТП на трасі М-06 Київ — Чоп у напрямку Києва

Чоловіка поранено на Миколаївщині через російське бомбардування

Інший російський важкий шпигунський дрон розбився в Туреччині – ЗМІ

Мінрозвитку заявляє про забезпечення проїзду до південного заходу Одещини для екстрених служб, продуктів та пошти

РФ зранку завдала ударів по резервуарах у порту "Південний"

У Волгоградській області РФ вийшов з ладу магістральний газопровід "Центральна Азія — Центр"

Порошенко забезпечив 24 бригади Сил оборони шинами та мобільними шиномонтажами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА