10:16 16.09.2024

РФ хоче досягти своїх цілей в Україні до 2026 року, коли зіткнеться з нестачею людей і наслідками санкцій, - ISW

2 хв читати
РФ хоче досягти своїх цілей в Україні до 2026 року, коли зіткнеться з нестачею людей і наслідками санкцій, - ISW

РФ прагне досягти перемоги в Україні до 2026 року, перш ніж імовірні середньострокові та довгострокові обмеження почнуть значно погіршувати її спроможність вести воєнні дії в Україні, йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW) за 15 вересня.

"Росія, ймовірно, зіткнеться з дедалі більшими проблемами у виробництві та закупівлі матеріальних засобів, необхідних для операцій в Україні, і Кремль, імовірно, ще більше залежатиме від іноземних партнерів для задоволення своїх матеріальних потреб", - ідеться у звіті.

ISW продовжує оцінювати, що керівництво РФ не оголосить ще одну часткову мобілізацію через страх внутрішнього невдоволення і, ймовірно, продовжить давати вказівки Міністерству оборони продовжувати поточні зусилля з криптомобілізації. При цьому Кремль також не бажає погоджуватися на зниження інтенсивності бойових дій, оскільки вважає збереження ініціативи на всьому театрі воєнних дій стратегічним імперативом. "Залишається незрозумілим, чи відповість Путін новим раундом мобілізації, якщо зіткнеться з іще однією кризою, аналогічною або серйознішою за кризу, з якою Кремль зіткнувся восени 2022 року, оскільки інвестиції Росії в розвиток російської системи формування сил, військової економіки та міжнародних оборонних відносин за останні два роки визріли й, імовірно, продовжать це робити до 2026 року", - говорять аналітики.

"ISW раніше оцінив, що зусилля Росії з розширення свого ОПК навряд чи будуть стійкими в середньостроковій і довгостроковій перспективі через очікувану нестачу робочої сили та наслідки західних санкцій. Путін визнав 4 квітня, що Росія матиме високий попит на людський капітал і зіткнеться з нестачею робочої сили найближчими роками", - йдеться у звіті.

Також зазначається, що влада РФ останнім часом активізувала військову співпрацю з Північною Кореєю. "Поглиблення військового партнерства Росії з Північною Кореєю є символом відносин, які Росія прагне створити з Іраном, КНР та іншими бажаними партнерами. Росія, ймовірно, зіткнеться зі скороченням запасів зброї та техніки й боротиметься за те, щоб компенсувати цей дефіцит, якщо вона не зможе обійти західні санкції в масштабах і значно розширити свою взаємодію з іноземними партнерами для отримання достатньої кількості військової техніки, комплектуючих і предметів подвійного призначення", - зазначають у ISW.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Верховний Суд залишив чинним рішення про припинення держфінансування партії "Голос"

ЄС вимагає незалежного розслідування смерті української журналістки Рощиної в російському полоні - заява

Унаслідок ворожого авіаудару по Куп'янську постраждали три мирних жителі - Харківська ОВА

Відключення е/е у суботу не плануються – "Укренерго"

Умєров повідомив про створення наглядових рад для АОЗ і ДОТ

Війну хотілося б завершити не пізніше 2025 року - Зеленський

На фронті відбулося 78 бойових зіткнень з опівночі, найбільше - на покровському та курахівському напрямках

Шольц анонсував виділення Україні ще EUR1,4 млрд військової допомоги у 2024 р. спільно з Бельгією, Данією та Норвегією

Судитимуть учасника міжнародного хакерського угруповання - Нацполіція

Бригадний генерал юстиції Сергій Мельник призначений заступником міністра оборони України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА