Інтерфакс-Україна
08:31 16.09.2024

ППО ліквідувала 53 з 56 ворожих "шахедів"

1 хв читати
ППО ліквідувала 53 з 56 ворожих "шахедів"

Українська протиповітряна оборона ліквідувала 53 з 56 ворожих "шахедів", що атакували Україну, повідомляють Повітряні сили ЗСУ.

"У ніч на 16 вересня 2024 р. противник атакував ударними БПЛА типу "Shahed-131/136". З 20.00 15.09 до 06.00 16.09 радіотехнічними військами Повітряних Сил виявлено та здійснено супровід 56 ударних БПЛА" - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що основним напрямком удару була Київщина.

"Внаслідок протиповітряного бою збито 53 ворожі ударні БПЛА у Київській, Черкаській, Вінницькій, Полтавській, Сумській, Запорізькій, Кіровоградській, Миколаївській та Дніпропетровській областях", - уточнюють у командуванні Повітряних сил.

Відбивали повітряний напад авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та мобільні вогневі групи Сил оборони України.

Тим часом ще три ворожі безпілотники локаційно втрачені у кількох регіонах, попередньо без постраждалих і наслідків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна та Росія домовились про тимчасове перемир'я на ЗАЕС для ремонту резервної ЛЕП – МАГАТЕ

Чехія готова постачати Україні винищувачі для збиття дронів - президент

Віцепрем’єр Британії у Києві запевнив у міцній підтримці України та нагадав, що Путін - агент КДБ, який діє шляхом обману

Німеччина виділить 60 млн євро на зимову й енергетичну підтримку України - Сибіга

Одещина отримає промислові бойлери в межах допомоги Італії Україні

Посольство України в Ірані тимчасово призупиняє роботу

Міненерго: відновлення е/е у прифронтових регіонах ускладнене обстрілами

Лубінець: заяви МКЧХ, що зрівнюють агресора і жертву, є небезпечними

На вокзалах України працюють 97 пунктів незламності, ще 50 відкриють найближчим часом - віцепремʼєр

Електрику в Києві подають в першу чергу на потребу критичної інфраструктури - мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА