Інтерфакс-Україна
17:32 06.09.2024

Генштаб ЗСУ: Найгарячіше сьогодні на курахівському та покровському напрямках

2 хв читати
Генштаб ЗСУ: Найгарячіше сьогодні на курахівському та покровському напрямках

На всій лінії фронту від початку доби і станом на 16:00 зафіксовано 102 бойові зіткнення, найвища активність російських окупантів спостерігається на курахівському і покровському (поблизу Новогродівки) напрямках, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

"Найгарячіше сьогодні на курахівському та покровському напрямках. Загалом від початку доби відбулося 102 бойових зіткнення", - ідеться у зведенні Генштабу у фейсбуці у п'ятницю.

Повідомляють, що на торецькому напрямку окупанти провели п'ять атак - наступали біля Торецька та Неліпівки. Чотири атаки завершено, ще одна - триває. Крім того, російська армія завдала авіаударів по Торецьку та Дружбі.

"На покровському напрямку росіяни здійснили штурмові дії у районах населених пунктів Суха Балка, Олександропіль, Зелене Поле, Воздвиженка, Новотроїцьке, Гродівка, Новогродівка та Михайлівка. Найбільш активні дії ворога спостерігаються поблизу Новогродівки, де відбулося більше третини усіх наступальних дій. Загалом Сили оборони відбили 20 атак, сім боєзіткнень – продовжуються", - зазначено в повідомленні Генштабу. Втрати противника на цій ділянці фронту уточнюються. Повідомляють також про авіаудар російських військ у районі Олександрополя.

Ситуацію на курахівському напрямку в Генштабі називають напруженою: загарбники 32 рази атакували поблизу Красногорівки, Костянтинівки та Георгіївки. Шість боїв досі тривають.

На лиманському напрямку загарбницька армія дев’ять разів атакувала позиції наших захисників біля Новоєгорівки, Дружелюбівки, Чернещини, Тернів, Торського та Діброви. П’ять боїв завершено, чотири - тривають.

На сіверському напрямку протягом дня армія РФ наступала поблизу Верхньокам'янського та Спірного. Два бої тривають поблизу Верхньокам'янського.

На краматорському напрямку противник провів три штурми неподалік Григорівки, Часового Яру та Андріївки. Сили оборони відбили атаки ворога.

У зведенні повідомляється, що на харківському напрямку росіяни здійснили одну атаку поблизу Вовчанська, де зараз триває бій. На куп'янському напрямку окупанти 12 разів штурмували біля Синьківки, Глушківки, Андріївки, Берестового та Стельмахівки. Вісім атак зупинено, чотири - тривають. Також окупанти вдарили НАРами в районі Стельмахівки та Петропавлівки.

На времівському напрямку ворог провів п'ять штурмових дій поблизу Водяного та Старомайорська. Атаки зупинено. На придніпровському напрямку відбито п'ять ворожих атак, противник успіху не мав.

На інших напрямках фронту ситуація без особливих змін, зазначено у зведенні Генштабу.

ОСТАННЄ

Ryanair оголосила акцію з розпродажу "місць для ідіотів", згадавши Маска як потенційного клієнта

Карні заявив у Давосі про необхідність кооперації середніх держав у захисті правил і цінностей від сваволі наддержав

Львівська ОВА оприлюднила результати перевірки за фактом знеструмлення транспорту й лікарень у Львові 7 січня

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

Угода про процвітання узгоджена на технічному рівні – віцепрем’єр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА