Інтерфакс-Україна
16:05 30.08.2024

Українська молодь отримуватиме сертифікати в "Дії" на книжки вже у вересні 2024 року, припустила директорка УІК

1 хв читати
Українська молодь отримуватиме сертифікати в "Дії" на книжки вже у вересні 2024 року, припустила директорка УІК

Громадянам України, які досягли 18-річного віку, у вересні 2024 року почнуть видавати сертифікати на купівлю книжок через мобільний застосунок "Дія", припустила директорка Українського інституту книги (УІК) Олександра Коваль.

"Спішу повідомити добрі новини щодо запуску програми державної допомоги "єКнига" на придбання книжок українцями, які у 2024 році досягли 18-річчя. Український інститут книги спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України, Міністерством цифрової трансформації України опрацювали Порядок надання державної допомоги на придбання книг і Порядок використання коштів з відповідними змінами, які наразі погоджуються з Міністерством фінансів", - написала Коваль у фейсбуці.

За її словами, книгорозповсюджувачі активно наповнюють каталог "Книжки на ринку", щоб забезпечити покупцям можливість великого вибору книжок українських видавців. Зокрема, за її словами, у каталозі вже понад 35 тис. назв.

"Після погодження нормативки Мінфіном і Міністерством юстиції її направлять до Кабінету Міністрів України, який видасть відповідну постанову. Комітет гуманітарної та інформаційної політики вже скерував листа до прем'єр-міністра з проханням пришвидшити процес. Сподіваюся, що у вересні почнемо!", - заявила Коваль.

Як повідомлялося, раніше в Міністерстві культури та інформаційної політики заявляли, що громадянам України, які досягли 18-річного віку, почнуть видавати сертифікати на купівлю книжок через мобільний застосунок "Дія" з 1 липня 2024 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Загинула дитина і троє людей постраждали внаслідок ворожих ударів у Дніпропетровській області

Сили безпілотних систем уразили за добу 1234 ворожі цілі

Генштаб зафіксував впродовж доби 167 бойових зіткнень

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА