Інтерфакс-Україна
20:17 26.08.2024

"Укренерго" розпорядилося посилити обмеження електропостачання на вечір понеділка - обленерго

2 хв читати
"Укренерго" розпорядилося посилити обмеження електропостачання на вечір понеділка - обленерго

Оператор системи розподілу (ОСР, обленерго) "Миколаївобленерго", де надвечір було взагалі скасовано обмеження, повідомляє про повернення до графіків аварійних відключень е/е (ГАВ), "Прикарпаттяобленерго" - про запровадження додаткових черг за графіками погодинних відключень (ГПО).

"Є нова вказівка. Наразі додатково буде знеструмлено 1 та 2 черги ГПО, а також запроваджуємо ГАО для 1 та 2 черги", - пише в телеграмі "Миколаївобленерго".

"За новою вказівкою НЕК "Укренерго", з 19:00 будуть додатково застосовані дві черги ГПО", - повідомляє "Прикарпаттяобленерго".

Згідно з інформацією на інформресурсах інших обленерго, графіки аварійних відключень на вечір понеділка діють у Чернігівській, Донецькій, Дніпропетровській, Миколаївській, Житомирській, Полтавській, Сумській, Київській областях та самому Києві.

Графіки погодинних відключень працюють у Чернівецькій (зазначається, що там узагалі не було відключень до вечора), Тернопільській та Закарпатській областях, де протягом дня не повідомлялося про відключення, а також у Львівській, Одеській, Запорізькій, Вінницькій, Харківській, Кіровоградській, Черкаській, Прикарпатській, Хмельницькій областях.

При цьому деякі з операторів повідомляють про застосування додаткових двох черг ГПО до вже застосованих двох.

Як повідомляє "Волиньобленерго", їм вдалося забезпечити енергопостачання особливо важливих об'єктів критичної інфраструктури та відновити електропостачання у 458 населених пунктах, але частково залишаються без світла 247 населених пунктів Ковельського району (Ковель, Любомль, Стара Вижівка) і Луцьк.

"Станом на 18:00 без напруги внаслідок пошкодження обладнання перебувають 24 730 споживачів Рівненської області. 37 240 споживачів без електропостачання через мережеві обмеження внаслідок спрацювання протиаварійного захисту", - пише "Рівнеобленерго".

Як повідомлялося, про запровадження вранці понеділка під час масованої атаки РФ графіків аварійних відключень повідомив енергохолдинг ДТЕК і низка ОСР. Їх застосовували майже у всій Україні. Потім у багатьох областях їх замінили на графіки погодинних відключень, а пізніше в низці регіонів скасували і їх. Але до вечора ситуація ускладнилася. "Укренерго" поки що не коментувало наслідків комбінованої атаки по енергосистемі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль: Київ планує збільшити потужності розподіленої генерації на понад 100 МВт

Сибіга у Давосі: Є підтвердження надання додаткової допомоги нашим енергетикам

У Давосі ЄС і США обговорили Україну, безпеку та торгівлю

Свириденко доручила перевірити соцзаклади на наявність електроенергії, пального для генераторів і харчування

Сибіга та генсек Ради Європи обговорили механізми відповідальності РФ у Давосі

Зеленський попередив про можливі нові масовані удари РФ

Уряд має прийняти цього тижня рішення щодо додаткових щомісячних виплат енергетикам - Зеленський

DeepState фіксує продовження просування ворога в Покровську

Опорні "Пункти незламності" зможуть працювати понад 48 год. безперервно, матимуть запас води і електроенергії - Свириденко

Зеленський погодив призначення П.Єлізарова заступником командувача ПС ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА