Інтерфакс-Україна
13:04 20.08.2024

Чехія закупить боєприпаси для України на доходи від заморожених активів РФ

1 хв читати
Чехія закупить боєприпаси для України на доходи від заморожених активів РФ

Частина доходів від заморожених російських активів у ЄС піде на постачання боєприпасів для України, які закупить Чехія, повідомила міністр оборони Чехії Яна Чернохова.

"Європейський Союз ухвалив таке рішення. Отже, ми зможемо закупити ще сотні тисяч одиниць таких необхідних Україні великокаліберних боєприпасів", - написала Чернохова в соцмережі Х у вівторок.

Вона зазначила, що це ще один доказ довіри союзників і до самої Чехії, і до чеської ініціативи із закупівлі боєприпасів для України.

"Це унікальна можливість підтримати Україну, використати ресурси, які спочатку належали Росії, і зберегти державні фінанси європейських країн", - зазначила Чернохова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА