Інтерфакс-Україна
20:31 13.08.2024

Уже сотні російських військових здалися в полон, і до всіх буде гуманне ставлення

1 хв читати
Уже сотні російських військових здалися в полон, і до всіх буде гуманне ставлення
Фото: https://www.president.gov.ua/

Президент України Володимир Зеленський подякував українським воїнам, які поповнюють обмінний фонд у результаті просування на територію РФ.

"Уже сотні російських військових здалися в полон, і всі вони отримають гуманне ставлення - такого ставлення вони навіть у їхній же, російській армії не мали", - сказав він у вечірньому зверненні в середу.

Зеленський нагадав, що, згідно з доповіддю головкома ЗСУ Олександра Сирського, українські сили контролюють 74 населені пункти в Курській області. "Знову дякую і всім нашим хлопцям, які поповнюють обмінний фонд - це дуже важливо для нашої держави", - сказав він.

Президент також зазначив, що окремо обговорив із міністром оборони Рустемом Умєровим, представниками Верховної Ради та Офісом, "щоб для наших воїнів - для всіх захисників і захисниць, які виконують бойові завдання на території держави-агресора, - були гарантовані та швидко забезпечені всі виплати, премії та інші речі, які передбачені для фронту. І без жодної бюрократії для наших воїнів. Це загальна й обов'язкова політика".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Верховний комісар ООН з прав людини обурений триваючими російськими атаками на енергетичну інфраструктуру України

У Раді відсутнє опалення, вода та електрика – нардеп

Нідерланди готові розглянути додаткову підтримку Україні на тлі російського терору - Сибіга

Кличко: В Києві без тепла лишаються близько 4 000 будинків

Права підозрюваного у підриві "Північних потоків" Кузнєцова суттєво порушуються в Німеччині – омбудсмен

Київ отримає від Німеччини дві когенераційні установки — Кличко

"Євросолідарність" передала ГО "Справа громад" кошти на закупівлю майже півтисячі FPV-дронів на оптоволокні

McDonald's рекомендує перевіряти актуальній статус роботи закладів у період знеструмлень

Україна готова до приватизації чверті "Енергоатому" - Соболєв

Україна закликає Раду керуючих МАГАТЕ відреагувати на атаку РФ та і вирішити питання присутності Росії в Раді - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА