Інтерфакс-Україна
07:21 13.08.2024

Київська область до жовтня закупить 41 шкільний автобус "Еталон" за 141,4 млн грн

1 хв читати
Київська область до жовтня закупить 41 шкільний автобус "Еталон" за 141,4 млн грн

Торговий дім "Еталон Авто" до 1 жовтня 2024 року поставить на адресу департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації 41 шкільний автобус виробництва Чернігівського автозаводу на загальну суму 141,4 млн грн (або майже 3,45 млн грн за од.).

Згідно з оголошенням на порталі Prozorro, відповідний договір із переможцем торгів підписано 12 серпня.

У торгах також брав участь дилер заводу "Черкаський автобус", який пропонував автобуси Ataman за очікувану суму - 141,45 млн грн.

Автобуси "Еталон" екологічного класу Євро5 випущено поточного року, мають 28 місць для сидіння школярів, ступінь локалізації - 55,8%.

Як повідомлялося, цього року, як і роком раніше, субвенція з держбюджету на закупівлю регіонами шкільних автобусів становить мільярд грн.

У 2023 році за кошти субвенції придбано 434 шкільні автобуси, однак у поточному році з урахуванням подорожчання автобусів експерти прогнозували зменшення цієї цифри на 15-20%.

Субвенція для Київської області в поточному році - 91,3 млн грн.

Автобуси купують на умовах співфінансування з місцевих бюджетів і закуповують за процедурою запиту (ціни) пропозицій, що дає змогу їх придбання в електронному каталозі Prozorro Market.

Як повідомлялося, станом на початок серпня, кілька областей України придбали 117 шкільних автобусів трьох українських виробників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська буде додана до переліку мов для листування з Санта Клаусом

Ситуація в Покровську без змін, в Мирнограді стає подібною, січень буде надскладним – DeepState

У трьох районах Запоріжжя пошкоджено житло через російський обстріл

Свириденко: Найсвітліший підсумок останнього засідання уряду в 2025р. - це донечка віцепрем'єрки Бережної, яка сьогодні разом із нами

У Фінській затоці пошкоджено чотири міжнародні підводні кабелі - естонське міністерство

УЧХ та Система компаній Кока-Кола надали гуманітарну допомогу підрозділам ДСНС у прифронтових регіонах

СБУ уразила велику нафтобазу росрезерву в Ярославській області РФ

Протишахедні дрони вже доступні у DOT-Chain Defence

Понад 10 тис. російських солдатів побували у полоні в Україні, 40% з них мають судимості - проєкт "Хочу жить"

УЧХ працював на чотирьох локаціях після російської атаки БпЛА по Одесі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА