Інтерфакс-Україна
15:44 10.08.2024

Петиція про повернення скульптури Скритуцького на Пейзажну алею в Києві набрала потрібні 6 тис. голосів

1 хв читати

Петиція на сайті Київської міської ради із закликом повернути скульптури Костянтина Скритуцького на Пейзажну алею в столиці набрала необхідні для розгляду 6 тис. голосів.

Згідно з платформою петицій на сайті Київради, петиція була подана 12 червня і станом на 10 серпня набрала необхідні для розгляду 6 тис. голосів.

"4 червня 2024 року на Пейзажній алеї демонтували скульптуру відомого київського художника Костянтина Скритуцького. "Дівчинку на подушках" просто вандально зруйнували. Згоди на демонтаж автор не надавав. Залишки скульптурної композиції робітники вивезли в невідомому напрямку", - йдеться в тексті петиції.

Зазначається, що раніше в такий самий спосіб було пошкоджено відомий модерністський об'єкт - павільйон "Квіти України".

"Вимагаємо від міської влади відновити скульптурну композицію на Пейзажній алеї залучивши автора до процесу відновлення", - підсумували автори петиції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адміністрація Трампа розглядає варіанти ударів по Ірану на тлі масових вбивств протестувальників - ЗМІ

Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА