Інтерфакс-Україна
06:35 08.08.2024

РФ вивела два кораблі-носії "Калібрів" у Чорне море

1 хв читати
РФ вивела два кораблі-носії "Калібрів" у Чорне море

Російський окупаційний флот вивів на чергування в Чорне море два ракетоносії із загальним залпом до 8 крилатих ракет, інформують про ситуацію Військово-морські сили ЗС України в четвер уранці.

"У Чорному морі 2 ворожі кораблі, з яких 2 є носіями крилатих ракет "Калібр" із загальним залпом до 8 ракет; в Азовському морі ворожі кораблі відсутні; у Середземному морі 2 ворожі кораблі, з яких 1 є носієм крилатих ракет "Калібр" із загальним залпом до 16 ракет", - ідеться в телеграм-каналі ВМС.

Також повідомляють, що за добу в інтересах РФ прохід Керченською протокою здійснили: у Чорне море - 5 суден, із них 4 продовжили рух у напрямку протоки Босфор; в Азовське море - 10 суден, із них 2 рухалися з протоки Босфор.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Атаки РФ у різдвяну ніч призвели до додаткових відключень е/е в кількох областях – Міненерго

Військовий про ситуацію у Куп'янську: росіяни в місті є, але в дуже малій кількості, повного контролю не мають

Росія вночі атакувала об’єкти портової інфраструктури в Чорноморську, загинула одна людина - АМПУ

Омбудсмена Лубінця звинувачують у плагіаті в дисертації, але цього недостатньо для позбавлення ступеня

В Чернігівській області двоє людей загинуло, ще двоє зазнали поранень через ворожі атаки дронів

Статус особи з інвалідністю внаслідок війни можуть отримати цивільні, які постраждали на ТОТ, - Кабмін

Ворог вночі вдарив по промислових об’єктах Одещини: один загиблий, двоє поранених

ППО знешкодила 106 зі 131 БпЛА, зафіксовано влучання на 15 локаціях

ДСНС: За добу на Харківщині внаслідок обстрілів загинув мирний житель, 14 постраждали, ліквідовано чотири пожежі

Генштаб зафіксував впродовж доби 151 бойове зіткнення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА