Інтерфакс-Україна
20:22 05.08.2024

Окупанти обстріляли Томину Балку, постраждали двоє чоловіків, загинула жінка

1 хв читати

Російські окупанти обстріляли с. Томина Балка Білозерської громади Херсонської області, унаслідок цього постраждали двоє чоловіків, їх госпіталізували, повідомляє обласна військова адміністрація.

"Російські військові обстріляли Томину Балку Білозерської громади. Постраждали двоє чоловіків, 57 і 68 років, які під час удару перебували на городі. В одного постраждалого діагностували вибухову травму та осколкові поранення рук, ніг і тулуба. Інший - дістав поранення обличчя, живота і попереку", - йдеться в повідомленні, опублікованому в телеграм-каналі в понеділок увечері.

Голова ОВА Олександр Прокудін повідомив, що внаслідок обстрілу також загинула 60-річна жінка.

"Годину тому під ворожим ударом опинилася Томина Балка. Снаряд влучив у будинок. На жаль, від отриманих важких травм загинула 60-річна жінка", - написав він.

 

 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Один загиблий і щонайменше четверо поранених внаслідок ворожих ударів у Донецькій області – ОВА

Одна людина загинула внаслідок атаки російських дронів у Чернігівській області – Нацполіція

Одна людина постраждала внаслідок атаки ворожого дрона в Херсонській області – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 128 ворожих атак - Генштаб

Саміт НАТО пройде без засідання щодо України, стверджує Politico, проте зміни в офіційній програмі наразі відсутні

Зеленський уже ухвалив низку кадрових рішень щодо керівників закордонних дипломатичних установ України - Сибіга

ООН запустила міжнародну панель з управління хімречовинами і відходами

Семеро цивільних постраждали внаслідок ворожих атак по Дніпропетровській області - Лукашук

Глави МЗС України та Великої Британії скоординували позиції напередодні саміту НАТО в Гаазі

У Старому Салтові на Харківщині загинув цивільний через атаку дрона

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА