14:43 30.07.2024

МЗС: Ми будемо раді прийняти міністра закордонних справ КНР в Україні

1 хв читати

Україна надіслала запрошення міністру закордонних справ КНР Ван Ї відвідати країну, китайську сторону зацікавила ця пропозиція, повідомив речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий.

"Так, ми надіслали запрошення... Ми готові прийняти міністра Ван Ї в Україні, щоб він на власні очі побачив наслідки російської агресії проти нашої країни і щоб провести з ним іще глибші переговори з низки двосторонніх, регіональних, міжнародних питань. І я впевнений, що діалог між Україною та Китаєм триватиме на всіх рівнях", - сказав він на брифінгу у вівторок.

За словами спікера, діалог між Україною і Китаєм помітно активізувався від початку цього року і "дуже важливо, щоб Київ і Пекін вели прямий діалог, особливо з питань миру".

"Тому так, ми надіслали запрошення (Ван Ї - ІФ-У). Я не говоритиму від імені міністерства закордонних справ Китаю про те, коли саме може відбутися цей візит. Їх зацікавила ця пропозиція... Ми будемо раді прийняти Ван Ї в Україні", - наголосив Тихий.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Майже 2 тис. га української землі вигоріло за вихідні - ДСНС

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

Сирський: У призначенні командирів корпусів пріоритет надано молодим, перспективним офіцерам, які вже мають достатній бойовий досвід

Укргідрометцентр попереджає про сильні пориви вітру і дощі в Карпатах і Закарпатті

Командир військової частини з Київщини незаконно оформив бойові виплати на понад 7 млн грн

СБУ викрила в Черкасах колишніх комуністів, які закликали захопити всю Україну

Через потепління котельні у Харкові переведені на дискретний режим

Дощ очікується на заході України у вівторок

"Київтеплоенерго" в лютому усунуло майже 600 ушкоджень теплових мереж

На ринку гумрозмінування в лютому запрацювала платформа з інновацій

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА