Інтерфакс-Україна
09:52 27.07.2024

Сили оборони України збили ракету Х-59/69, "Форпост" та 11 БПЛА різних типів – командувач ПС ЗСУ

1 хв читати
Сили оборони України збили ракету Х-59/69, "Форпост" та 11 БПЛА різних типів – командувач ПС ЗСУ

У ніч на суботу, 27 липня 2024 року, росіяни атакували керованою авіаційною ракетою Х-59/Х-69 з повітряного простору ТОТ Запорізької області та чотирма ударними БпЛА "Shahed" з Приморсько-Ахтарська (РФ), повідомив командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук.

"Усі цілі було збито силами та засобами Сил оборони України у Дніпропетровській, Полтавській, Харківській та Київській областях",- написав Олещук у телеграм-каналі.

Крім того, він зазначив, що  за минулу та за поточну добу протиповітряною обороною знищено ще вісім повітряних цілей на південному та північно-східному напрямках: 4 розвідувальні БпЛА "Supercam", 1 ударно-розвідувальний БпЛА "Форпост", 1 БпЛА (тип встановлюється), боєприпаси «Ланцет».

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінкультури планує запустити Платформу культурного відновлення для регіонів

В Новоекономічному Донецької області троє загиблих внаслідок ворожої атаки

Міноборони у травні планує запустити у "Резерв+" два нових типи відстрочок

Міндовкілля і ДСНС України передали Чорнобильському біосферному заповіднику спецтехніку для гасіння пожеж

Без повного припинення вогню будь-які заяви Кремля про переговори є маніпуляцією - ЦПД

Єрмак: Усі заяви РФ про мир без припинення ними вогню - брехня

Точицький: До 2030 року ми бачимо Україну як країну, яка створює культурні стандарти нового типу

"Епіцентр" повідомив про технічний збій

Януковича і начальника його охорони Кобзаря засуджено до 15 і 10 років позбавлення волі відповідно

КАІ, Ботсад ім. Гришка і Держцентр національно-патріотичного виховання отримали статус критично важливих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА