20:31 25.07.2024

Зеленський: В оборонному секторі почали реально працювати іноземні інвестиції, є хороші результати

1 хв читати
Зеленський: В оборонному секторі почали реально працювати іноземні інвестиції, є хороші результати

Президент України Володимир Зеленський за підсумками розмови з міністром з питань стратегічних галузей промисловості Олександром Камишіним заявив про поліпшення результативності роботи оборонного сектору, зокрема за рахунок реального надходження іноземних інвестицій.

"Була дуже детальна і тривала розмова з міністром з питань стратегічних галузей промисловості Олександром Камишіним. Аналіз роботи міністерства та відповідних підприємств нашої "оборонки" – те, що досягнуте, і те, що заплановане. Хороші результати є. Багато різних аспектів – і по нашій броньованій техніці, і щодо дронів, і по артилерії", - заявив президент у вечірньому відеозверненні.

Зокрема, за словами Зеленського, "відчутно, що галузь стає вже зовсім іншою – більш сильною, більш ефективною".

Як він наголосив, "дуже важливо, що нарешті в оборонному виробництві почали реально та помітно працювати іноземні кошти, і це велике наше досягнення. Не лише кошти державного бюджету, але й інвестиції партнерів в оборонне виробництво в Україні".

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стефанішина: До кінця року плануємо подати низку гучних позовів проти росіян, які є санкціонованими в Україні та чиє майно ідентифіковано

Угода зі США не передбачає передання прав на користування надрами, тому не потребує розгляду на всеукраїнському референдумі – Стефанішина

Рада гарантує грошову компенсацію військовослужбовцям за невикористану відпустку

Україна поставила до Сирії додатково 3850 т пшеничного борошна в рамках ініціативи Grain From Ukraine

Рада викликала на засідання главу МЗС щодо переговорів у Саудівській Аравії

Росіянам вдалося перетнути річку Оскіл, Сили оборони намагаються відбити позиції – ОСУВ "Хортиця"

Україна ініціювала стягнення в дохід держави активів "Білоруськалію"

Росіяни 44 рази обстріляли Донеччину, загинуло троє людей, 14 поранені

Росіяни атакували Берислав, одна людина загинула, одна поранена

На курському напрямку дещо впала інтенсивність боїв, боєзіткнення відбуваються в околицях Суджі

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА