11:14 24.07.2024

Черговий блок АЕС достроково виведено з ремонту - Міненерго

1 хв читати
Черговий блок АЕС достроково виведено з ремонту - Міненерго

Енергоблок однієї з атомних станцій після планового ремонту, завершеного раніше за термін, підключено до енергосистеми, повідомило Міністерство енергетики.

"Це суттєво вплине на стабільність енергосистеми та зменшить дефіцит електроенергії, спричинений масованими російськими атаками по українській енергетиці", - повідомляють у телеграм-каналі міністерства в середу.

Згідно з повідомленням, у західному та частково південному регіонах обмеження електропостачання скасовано до 18:00, у решті регіонів обмеження діють з 00:00 до 24:00.

Як повідомлялося з посиланням на ДТЕК й обленерго, графіки погодинних відключень до 16:00 скасовано в Києві, Київській, Донецькій, Дніпропетровській, Сумській, Кіровоградській, Житомирській, Черкаській, Рівненській, Полтавській, Запорізькій, Чернігівській, Черкаській, Хмельницькій областях.

В Одеській, Миколаївській, Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській областях ГПВ скасовано до 18:00.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європейський Союз привітав спільну заяву України та США за підсумками переговорів у Джидді – Каллас

Новим законопроєктом пропонують спростити сплату військовозобов’язаними штрафу за невчасно оновлені дані - Черногоренко

Макрон схвально відреагував на переговори України та США в Джидді

Поляки за один вечір зібрали 1.6 млн злотих на "швидку" для ЗСУ

Мелоні вітає результати переговорів Україна-США у Джидді

Сибіга поінформував держави-партнери про результати переговорів Україна-США у Джидді

Кілька садиб пошкоджено через удар ворожого БпЛА по Харкову, без постраждалих - Терехов

Мешканку Пологівського району засудили до 15 років позбавлення волі за шпигунство

Кілька пожеж ліквідовують в Дніпрі внаслідок атаки ворожих дронів – ОВА

Війська РФ зайшли у Суджу і намагаються закріпитися на сході міста – DeepState

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА