Інтерфакс-Україна
18:36 22.07.2024

В Україні за вихідні на воді загинули 24 людини – речниця ДСНС

1 хв читати
В Україні за вихідні на воді загинули 24 людини – речниця ДСНС

За минулі два дні в Україні на воді загинули 24 людини, зокрема одна дитина, повідомила речниця Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) Світлана Водолага.

"На жаль, можна констатувати той факт, що у вихідні кількість загиблих на воді збільшується. У ці вихідні, за два дні, загинули 24 людини, серед них одна дитина", - сказала вона в ефірі телемарафону "Єдині новини" в понеділок.

Загалом, за словами Водолаги, від початку року на воді загинули 758 українців.

"Якщо говорити про те, скільки людей загинули на воді з початку року, то цифра вражаюча. Від початку року в Україні загинули 758 осіб, із них 458 - із 1 червня. Тобто з початку літа в нас загинули 458 осіб, з яких 64 - це діти", - зазначила вона.

Речниця ДСНС закликала українців не нехтувати правилами безпеки під час купання та обирати офіційні пляжі, переліки яких публікують на сайтах місцевих органів влади або ж ті, де чергують рятувальники.

"У Києві в нас, наприклад, офіційно пляж не відкритий, але все-таки на тих пляжах, які в нас традиційно відкривали, чергують рятувальники. Тобто органи місцевого самоврядування намагаються гарантувати безпеку наших громадян", - додала Водолага.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Переважна частина Сум знеструмлена після масованої ворожої атаки

Зеленський прибув у Брюссель на зустріч з генсеком НАТО та президентами Євроради та Єврокомісії

Зеленський в Лондоні: Важливо, щоб над усіма документами ми працювали разом

Пожежу в складській будівлі в Харкові ліквідовано - ДСНС

Зеленський після зустрічей у Брюсселі вночі полетить до Італії

Уряд Нідерландів ухвалив рішення надати Україні додаткові 700 млн євро підтримки - Зеленський

Зеленський попросив Свириденко напрацювати коротку рамку щодо економвідновлення для відправки в США

Зеленський: Я не бачу, щоб Китаю було вигідне закінчення цієї війни

Питання повернення дітей та обмін всіх полонених є у мирному плані з 20 пунктів – Зеленський

Зеленський про інцидент з дронами в Дубліні: Безпековий сектор має про це думати і цим займатися

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА