Інтерфакс-Україна
20:11 14.07.2024

Унаслідок обстрілів у Мирнограді одна загибла і шість постраждалих

1 хв читати
Унаслідок обстрілів у Мирнограді одна загибла і шість постраждалих
Фото: https://www.facebook.com/vadym.filashkin/

За уточненими даними, унаслідок авіаційного нальоту окупантів у Мирнограді Донецької області загинула жінка, ще шестеро осіб дістали поранення, зруйновано житловий будинок і дитячий садок, повідомили в неділю ввечері в Офісі генерального прокурора.

"За даними слідства, 14 липня 2024 року, о 16:25, війська РФ здійснили атаку на м. Мирноград. Унаслідок влучання одного із засобів ураження в багатоквартирний будинок у власному будинку загинула жінка 40 років. Ще шестеро цивільних отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості. Їх доправили до лікарні. Попередньо, окупанти вдарили по місту "УМПБ Д-30СН". У населеному пункті пошкоджено житлові будинки та дитсадок", - ідеться в повідомленні відомства в телеграмі.

В Офісі генпрокурора повідомили, що за процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів і звичаїв війни (ч. 2 ст. 438 КК України).

Раніше повідомлялося, що за попередньою інформацією голови Донецької ОВА Вадима Філашкіна, під завалами будинку в Мирнограді можуть перебувати ще двоє людей.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА