07:14 14.07.2024

РФ вивела чотири бойові кораблі в Азовське море

1 хв читати
РФ вивела чотири бойові кораблі в Азовське море

Флот РФ вивів чотири бойові кораблі на чергування в Азовське море, ще два російські кораблі перебувають у Середземному морі, повідомили Військово-морські сили ЗС України в неділю.

"Станом на 06:30 14.07.2024 у Чорному морі ворожі кораблі відсутні; в Азовському морі 4 ворожі кораблі, носії крилатих ракет "Калібр" відсутні; у Середземному морі 2 ворожі кораблі, які є носіями крилатих ракет "Калібр" загальним залпом до 24 ракет", - ідеться в повідомленні.

За даними ВМС, за добу в інтересах РФ прохід Керченською протокою здійснили: у Чорне море - 5 суден, із них 2 продовжили рух у напрямку протоки Босфор; в Азовське море - 10 суден, із них 6 рухалися з протоки Босфор.

 

 

 

ОСТАННЄ

Після зіткнення суден біля берегів Британії затримано чоловіка за підозрою в ненавмисному вбивстві

В Івано-Франківську біля вокзалу пролунав вибух

Речниця Держдепу США про зустріч у Джидді: Ми дуже оптимістично налаштовані

Швейцарський експорт зброї падає через заборону на експорт в Україну, виробники вимагають послаблення обмежень – ЗМІ

Китай підтримує всі зусилля, що сприяють мирному врегулюванню "кризи" в Україні – речниця МЗС

Протягом дня від ворожих атак на Донеччині загинуло 6 людей, ще 7 поранено - ОВА

У Латвії затримали естонця та українця за підозрою у шпигунстві на користь РФ – ЗМІ

ДБР проводить обшуки в приміщенні ВККС, можлива зупинка всіх суддівських конкурсів – джерела

Суд обмежив до 15 квітня терміни ознайомлення Порошенка з "вугільною справою" – ДБР

Кличко: Бригада "Рубіж" отримала чергову партію допомоги від киян – 400 FPV-дронів

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА