Інтерфакс-Україна
17:14 06.12.2023

СБУ ліквідувала екснардепа Киву - джерела

1 хв читати
СБУ ліквідувала екснардепа Киву - джерела

Ліквідація колаборанта, колишнього народного депутата України Іллі Киви є спецоперацією Служби безпеки України, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" в середу джерело в правоохоронних органах.

"Ліквідація топового зрадника, колаборанта і пропагандиста Іллі Киви - спецоперація СБУ. Злочинця ліквідували зі стрілецької зброї", - сказав співрозмовник агентства.

Раніше в середу російські ЗМІ повідомили, що тіло Киви було знайдено в Московській області.

Кива, 1977 р.н., з 2014 року працював у структурах Міністерства внутрішніх справ, обирався головою профспілки МВС, потім був радником ексглави відомства Арсена Авакова. У 2017-19 рр. очолював Соціалістичну партію України, а потім, до 2022 року, був народним депутатом Верховної Ради IX скликання від проросійської партії "Опозиційна платформа - За Життя", членом комітету ВР з питань правоохоронної діяльності.

У березні 2022 року Киві повідомили про підозру в державній зраді, позбавили депутатського мандата, заочно заарештували й оголосили в міжнародний розшук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нацполіція зареєструвала 239 воєнних злочинів РФ за добу, розшукано 29 і повернуто 16 дітей

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА